banner2

Hadise'nin kulisine giren Ebru Gündeş'e şok! Reza Zarrab'la yasak aşkı böyle ifşa olmuş! O Ses'ten apar topar gönderilmişti

Hadise'nin Ebru Gündeş'le evli olduğu dönemde Reza Zarrab ile yasak aşk yaşadığı iddiası ortalığı karıştırdı. Söylemezsem Olmaz yorumcularından Bircan Bali, Gündeş'in ikilinin ilişkisini nasıl öğrendiğini anlattı.

Magazin 24.11.2022, 19:02 24.11.2022, 19:23
Abone ol
Hadise'nin kulisine giren Ebru Gündeş'e şok! Reza Zarrab'la yasak aşkı böyle ifşa olmuş! O Ses'ten apar topar gönderilmişti

Magazin dünyası Hadise'nin Reza Zarrab ile yasak aşk yaşadığı iddiasıyla çalkalanıyor. O dönem Ebru Gündeş'le evli olan Reza Zarrab ile Hadise'nin Whatsapp konuşmaları ifşa olmuştu. Söylemezsem Olmaz sunucularından Bircan Bali, Ebru Gündeş'in yasak aşkı nasıl öğrendiğini anlattı.

"HEDİYE FATURASINDA KOCASININ ADINI GÖRÜYOR"

Olayı detaylarıyla anlatan Bircan Bali, şu ifadeleri kullandı:

"Ebru Gündeş çevresinden duyduğu için şüpheleri vardı. Seda Sayan, koronavirüse yakalanıp O Ses Türkiye Yılbaşı çekimlerine gelemeyince Ebru Gündeş'i çağırıyorlar. Çekimler bitip herkes kulise gidince Hadise'ye bir çanta geliyor. Hadise çantayı saklamaya çalışırken Ebru Gündeş 'Aa ne güzel' diyerek çantayı açıyor.

Faturada kocasının adını görüyor. Buna şahit olan diğer isim de Murat Boz'un menajeri. Olay Acun Medya'da cereyan ettiği için Acun Ilıcalı, Hadise'yi O Ses Türkiye'den gönderiyor."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!