banner2

Hadise'nin eski aşkı Sinan Akçıl'dan olay yaratan sözler! Mehmet Dinçerler'e böyle sahip çıktı

Hadise ve Mehmet Dinçerler, son günlerde boşanma haberleriyle gündemden düşmüyor. Dinçerler'in düğün takılarını geri istediği iddia edilmişti. Hadise'nin eski sevgilisi Sinan Akçıl'dan ikili hakkında açıklama geldi.

Magazin 19.09.2022, 19:07 19.09.2022, 19:26
Abone ol
Hadise'nin eski aşkı Sinan Akçıl'dan olay yaratan sözler! Mehmet Dinçerler'e böyle sahip çıktı

Hadise ve Mehmet Dinçerler, nisan ayında sessiz sedasız nikah masasına oturmuştu. Bir süredir evliliklerinde kriz yaşadıkları iddia edilen ikili, boşanma davası açmıştı. Çiftin kısa süre içinde ayrılık kararı alması herkesi şaşırtırken, ortaya atılan iddialar herkes tarafından ilgiyle takip edildi.

Boşanma haberlerinin ardından Mehmet Dinçerler'in Hadise'den düğün takılarını ve 3 milyon liralık yüzüğü geri istediği öne sürüldü. Olaya ilişkin bir yorum da Hadise'nin eski sevgilisi Sinan Akçıl'dan geldi.

"MEHMET ÖYLE BİRİ DEĞİL"

Hadise ile bir dönem aşk yaşayan Sinan Akçıl, eski sevgilisinin boşanması hakkında konuştu. Mehmet Dinçerler'in 3 milyon liralık yüzüğü geri istemesinin sorulması üzerine Akçıl, "Öyle bir şey olmamıştır. Mehmet öyle bir çocuk değil, Her duyduğunuza inanmayın" diyerek Dinçerler'e sahip çıktı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!