banner2

Gülşah Saraçoğlu'ndan Deha Bilimlier açıklaması! Demet Akalına da gönderme yaptı 'Kimsenin kümesine girmedim'

Geçtiğimiz aylarda Deha Bilimlier ile yasak aşk yaşadığı iddiaları ile gündeme gelen Gülşah Saraçoğlu, uzun bir sürenin sonra ilk kez konuştu. İddiaları sert bir dille yalanlayan Saraçoğlu, eski arkadaşı Demet Akalın'a da gönderme yaptı.

Magazin 26.05.2022, 10:43 26.05.2022, 11:14
Abone ol
Gülşah Saraçoğlu'ndan Deha Bilimlier açıklaması! Demet Akalına da gönderme yaptı 'Kimsenin kümesine girmedim'

Ünlü modacı Gülşah Saraçoğlu, Armağan Çağlayan'ın bu haftaki konuğu oldu. Özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan modacı, bir dönem adının Deha Bilimlier ile aşk dedikodularına karışması hakkında da konuştu. 

"EŞİMİN AİLESİ BENİ İSTEMEDİ"

Eski eşi ile evlenme hikayesini anlatan Gülşah Saraçoğlu, "Ben eşimi kaçırarak evlendim. Çünkü aile beni istememişti. Gittim, ‘Ya evleneceğiz ya evleneceğiz’ dedim. Onu Ankara’dan alıp geldim. Ertesi gün evlendik. Her şeyi silerek bir ceketiyle geldi. Müthiş bir adamdır. Ama o misyonunu tamamladı, hayatımın kıymetlisi, çocuğumun babası." dedi.

"KİMSENİN KÜMESİNE GİRECEK DEĞİLİM"

Deha Bilimlier ile yasak aşk yaşadığı iddialarının çıktığı dönemde Demet Akalın'ın açıklamaları nedeniyle araları bozulan modacı, konuyla ilgili sessizliğini bozdu. 

Saraçoğlu, "O kadar saçma ki! Deha benim arkadaşım. Ben evli bir adamla olup, kimsenin kümesine girecek bir kadın asla değilim. Hiçbir zaman olmadım, hiçbir zaman olamam da. DNA’m izin vermez. Ayrıca karısını tanırım, aileyi tanırım. O algıyı yaratan da geçmişte çalıştığım, çok da yakın arkadaşım. Adını bile anmak istemiyorum. 'Dava açacak mısınız?' dediler, 'Hayır, ona daha kötü bir şey yapacağım ve hayat boyu affetmeyeceğim' dedim." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!