Yandex Metrica

Sitede Ara

Gülçin Ergül Times Meydanı'nı süsledi, vefat eden sevgilisine seslendi! 'Seni sınırsızca seviyorum'

Gülçin Ergül Times Meydanı'nı süsledi, vefat eden sevgilisine seslendi! 'Seni sınırsızca seviyorum'

İstanbul'a gelirken geçirdikleri trafik kazasında sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı'yı kaybeden Gülçin Ergül, Times Meydanı'ndaki dijital ekranı süsledi. Şarkıcı, o görüntünün ardından kaybettiği sevgilisine duygularını dile getirdi.

Magazin

23.01.2024, 18:33

Spotify'ın müzik sektöründe kadın eşitliğini güçlendirmek için gerçekleştirdiği EQUAL Müzik Programı yankısını sürdürüyor. Programın Aralık ayı konuğu Gülçin Ergül oldu. Hepsi Grubu'ndan ayrıldıktan sonra kariyerine tek başına devam eden Ergül, New York Times Meydanı'nda dev reklam panosunu süsledi. 

Geçirdiği trafik kazasında sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı'yı kaybeden Gülçin Ergül, Times Meydanı'nda yer aldığı görüntüyü paylaşarak sevgilisine duygularını dile getirdi.

"BU SENİN BAŞARIN"

Şarkıcı, "Equal listesinin kapağında yer aldığım ve bu billboard’da çıkacağımı duyduğun an çok gururlanmıştın. Aslında 14 Aralık’tan itibaren New York Times Meydanı’nda billboard’da yer alıyoruz. Bu bizim başarımız, senin başarın. Şimdi de bu başarımızı izliyor ve gülümsüyor olduğunu hayal ve temenni ediyorum. Seni sınırsızca seviyorum." ifadelerini kullandı.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading