Yandex Metrica

Gülben Ergen’den Bülent Ersoy’a destek! Ne olmuş şemsiye tuttuysa…

Gülben Ergen’den Bülent Ersoy’a destek! Ne olmuş şemsiye tuttuysa…

Gülben Ergen, sosyal medyadan Bülent Ersoy’a destek mesajı yayınladı. Gülben Ergen, “Ne olmuş şemsiye tuttuysa?” dedi.

Magazin

23.01.2024, 18:38

Tekerlekli sandalye üzerinde Anıtkabir'e giden ünlü sanatçı Bülent Ersoy'a bir subayın şemsiye tuttuğu görüntü büyük tepki çekti. Bu görüntülerin ardından Milli Savunma Bakanlığı olayla ilgili inceleme başlatırken Ersoy'a, Gülben Ergen destek çıktı. Ergen yaptığı paylaşımda, "Ne olmuş bir yetkili, ya da bir subay, yaşına hürmeten, saygısından ya da sevgisinden Bülent Ersoy'a şemsiye tuttuysa?" açıklamalarını yaptı. Bülent Ersoy dün konser için gittiği Ankara'da, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün kabrini ziyaret etti. Tekerlekli sandalye ile Anıtkabir'e gelen Bülent Ersoy'un görüntüleri sosyal medyayı salladı.

Dilan Polat- Engin Polat çifti için rekor hapis istemi: Cezanın detayları ortaya çıktı Dilan Polat- Engin Polat çifti için rekor hapis istemi: Cezanın... Haberi Görüntüle

GÜLBEN ERGEN ÇILGINA DÖNDÜ

Bülent Ersoy'a yağmur altında gittiği Anıtkabir'de, üniformalı bir asker şemsiyeyle eşlik etti. Alınan bilgiye göre, Milli Savunma Bakanlığı, söz konusu görüntüler üzerine konuya ilişkin inceleme başlattı. Anıtkabir'de subayın Bülent Ersoy'a şemsiye tutmasına herkes tepki gösterdi, Gülben Ergen çılgına döndü.

Soruşturma tamamlandı: Dilan Polat için istenen ceza belli oldu Soruşturma tamamlandı: Dilan Polat için istenen ceza belli oldu Haberi Görüntüle

“ÜNLÜ OLUNCA AVAZ AVAZ HAYKIRMA MERAKI”

Bu gelişmelerden sonra Ersoy'a Gülben Ergen'den destek geldi. Ergen, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Ne olmuş bir yetkili, ya da bir subay, yaşına hürmeten, saygısından ya da sevgisinden Bülent Ersoy'a şemsiye tuttuysa? Nedir bu olması gerekene verilmeyen tepkisizlik? Ama konunun içinde ünlü olunca avaz avaz haykırma merakı? Yaşasın Anıtkabir i ziyaret eden herkes ve Bülent Ersoy" açıklamalarına yer verdi.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading