banner2

Görgü tanığı korkunç anları anlatmıştı! Ebru Şallı'dan şaşırtan açıklama! 'Herkes kendine gelsin'

Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş'tan şiddet gördüğü iddiası magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ünlü manken iddiaları yalanlarken, ortaya çıkan görgü tanığı gerçekleri anlattı. Gelişme sonrası Şallı'dan yeni bir paylaşım geldi.

Magazin 25.10.2022, 19:02 25.10.2022, 19:24
Abone ol
Görgü tanığı korkunç anları anlatmıştı! Ebru Şallı'dan şaşırtan açıklama! 'Herkes kendine gelsin'

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş, iki yıllık birlikteliklerini 2019 yılında evlilikle taçlandırmışlardı. İkili, Çırağan Sarayı'nda gerçekleşen törenle dünyaevine girmişti. Sık sık boşanacakları iddia edilen çift, şiddet iddiasıyla gündeme geldi. Ebru Şallı ve Uğur Akkuş'un Emirgan'da tartıştıkları ve araçta ünlü mankenin fiziksel ve psikolojik şiddet gördüğü öne sürüldü.

"HEM SÖZLÜ ŞİDDET HEM DARP VARDI"

Görgü tanığı 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak gerçekleri açıkladı. Görgü tanığı, şöyle konuştu:

"Bir anda çığlık sesi duyduk. Çığlıklar gittikçe arttı. 'Ne oluyor' diye arkamızı döndüğümüzde arkadaki araçta bir kadının inmeye çalıştığını, , adamın ise zorla kapıyı kapattığını ve kadının üstüne abanarak hem bir yandan eliyle direksiyonu kontrol ettiğini, bir yandan da kadını kapının ucuna kadar sıkıştıracak şekilde ittiğini gördük.

Hem sözlü şiddet vardı hem de kadını darp ediyordu. Araçtan indik. Halam camları yumrukladı. Babam da arabayı önüne kırdı. Sonra (Uğur Akkuş) aracı durdurup 'Biz aramızda tartışıyoruz, ben onu indireceğim' dedi. Araçtan inerek kendisi kapıyı açtı eşine. Şallı'yı araçtan biz çıkardık. Titremiş, korkmuş, şok halindeydi. Sakinleşsin diye kendi aracımıza aldık. 'Bir yeriniz acıyor mu?' diye sorduğumuzda bize göğsüne darbe aldığını, göğsünün acıdığını söyledi."

"KARI - KOCA ARASINDA TARTIŞMA OLUR"

Görgü tanığının açıklamalarının ardından Ebru Şallı, Instagram hesabından yeni bir açıklama yayınladı. Şallı, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

"Artık bir şey yazmak ve açıklamak istemiyorum. Ben açıklamamı yaptım. Bunun üzerine birilerini yayına bağlayıp devam etmek nedir ya? Beni çağırdınız her yere çıkmam için... Çıkmıyorum çünkü anlatacak bir şeyim yok. Sordunuz bende açıklamamı yaptım. Bitti konu kapandı. Siz aile değil misiniz? Aile arasında, karı koca arasında tartışma da olur, fikir ayrılıkları da olur. Sizde olmuyor mu hiç?

"ROBOT GİBİ Mİ YAŞIYORSUNUZ?"

Yoksa robot gibi mi yaşıyorsunuz anlamadım. Şiddet görsem zaten söylerim, ayrıca şikayetimi de yaparım. Annem yapsa onu da şikayet ederim. İstediğiniz Ebru'yu daha çok üzmekse, oldu. Basardınız! ya hanginiz benim yaşadığım emsali olmayan acıyı yaşadı? Ve bu acıya kim katlanabilir? Hiç mi empati yapamıyorsunuz? Evladını kaybetmiş bir anne var karşınızda! Asıl şiddeti siz uyguluyorsunuz bana! Artık herkes bir kendine gelsin!"

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!