banner2

Gönül Dağı’nın 43. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gelecek bölümde neler olacak?

Sevilen dizi Gönül Dağı’nın 43. bölüm fragmanı izleyici tarafından merak ediliyor. TRT’de yayınlanan dizi herkes tarafından takip ediliyor.

Magazin 05.12.2021, 19:36 05.12.2021, 19:40
Abone ol
Gönül Dağı’nın 43. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Gelecek bölümde neler olacak?

TRT 1’in en çok izlenilen dizilerinden biri olan Gönül Dağı, izleyiciyi etkilemeye devam ediyor. Sevilen dizinin 43. Bölüm fragmanının çıkıp çıkmadığı hayranları tarafından merak ediliyor.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Doktor Kenan’ın, Düğüncü Muammer ve Döndü’nün oğlu olduğu anlaşılması, tüm aileyi ve kasaba sakinlerini şok eder. Yıllar sonra ortaya çıkan bu gerçekle, Döndü ve Muammer, oğullarına kavuşmanın mutluluğunu yaşayıp kaybolan yılların acısını çıkartmaya çalışırken, Veysel ve Cemile hayatlarının en zor günlerini geçirmektedir. Yıllardır özlemini duydukları ve arsa tapusunu alarak temelini attıkları ev hayalleri, Mezarcı İlyas’ın son anda verdiği kararla yerle bir olur. Senet gününü beklemeden parayı isteyen Mezarcı İlyas’a Veysel’in tepkisi çok sert olacaktır.

Gönül Dağı dizisinin oyuncuları; Berk Atan, Gülsim Ali, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertük, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Şebnem Dilligil

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!