banner2

Gökhan Çıra Selin Ciğerci'nin peşini bırakmıyor! İkilinin diyalogu olay yarattı, binlerce yorum geldi 'Unutturdun valla'

Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci, geçtiğimiz yıl Eylül ayında anlaşmalı olarak boşanmıştı. Eski eşler, sosyal medyadaki yazışmaları ile gündem oldu.

Magazin 03.01.2022, 16:53 03.01.2022, 17:06
Abone ol
Gökhan Çıra Selin Ciğerci'nin peşini bırakmıyor! İkilinin diyalogu olay yarattı, binlerce yorum geldi 'Unutturdun valla'

2019 yılında nikah masasına oturan eski futbolcu Gökhan Çıra ve fenomen Selin Ciğerci, 10 Eylül 2020'de tek celsede boşanmıştı. Ortaklıklarını da bitiren ikili, daha sonra bir mekanda yakın şekilde görüntülenmişti.

"GÖRÜNCE HEYECANLANIYORUM"

Çıra, eski eşiyle barışmaya istekli olduğunu birkaç kez belli etmiş ancak Ciğerci barışmanın söz konusu olmadığını belirtmişti. 2. Sayfa programına bağlanan Ciğerci, "'Ayrılmaları yalan, reklam yapıyorlar' yazmışlar. Reklam olsa evimi ayırmazdım, böyle bir şeyin reklamı olmaz. Barışmayacağım demiyorum. Şu anda konuşuyoruz zamanla ne olur bilmiyorum ama ikimizin de korkuları, soru işaretleri var. Onu gördüğüm zaman heyecanlanıyorum." diye konuşmuştu.

"TÜRKÇE'Yİ UNUTTURDUN"

Gökhan Çıra ve Selin Ciğerci, Instagram'da yazışmalarıyla gündeme geldi. Eski eşinin Instagram gönderisine yorum yapan Çıra, "2022'nin en iyisi mi?" yazdı. Selin Ciğerci ise "Türkçesi yok mu?" yanıtını verdi. Bunun üzerine eski futbolcu "Unutturdun valla" karşılığını verdi. İkilinin diyaloguna "Barışın artık" yorumları geldi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!