banner2

Gökhan Çıra'nın bir mesajı daha ifşa oldu, annesi duruma el koydu! O sözleri kafa karıştırdı, gözler Selin Ciğerci'ye çevrildi

Selin Ciğerci ile kısa süre önce boşanan Gökhan Çıra'nın mesajları ifşa olmaya devam ediyor. Bir fenomen isim daha Çıra'nın kendisine gönderdiği mesajı yayınladı. Eski futbolcunun annesinden olay yaratan bir yorum geldi.

Magazin 21.10.2022, 22:58 21.10.2022, 23:19
Abone ol
Gökhan Çıra'nın bir mesajı daha ifşa oldu, annesi duruma el koydu! O sözleri kafa karıştırdı, gözler Selin Ciğerci'ye çevrildi

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra gündemden düşmüyor. İki kez nikah masasına oturan çift, geçtiğimiz aylarda yeniden boşanma kararı aldı. Gökhan Çıra, ayrılığın ardından yaptığı ihanet açıklamasıyla çok konuşulmuştu. Çıra'nın sevgilisi varken başka kadınlara mesaj attığı ortaya çıkmıştı.

"BU KADARI DA ÇOK FAZLA"

Mesajların ardından Çıra ve Sedef Bekiroğlu da yollarını ayırmıştı. Gökhan Çıra'nın 'Yeşim Alas' isimli bir fenomene attığı mesajlar ifşa oldu. Mesajları Instagram hesabından yayınlayan Alas, "Bu kadarı da çok fazla iyi ki de bırakmışsın bu adamı. Benim gibi küçük bir kıza yazıyor" ifadelerini kullandı.

"BENİM ZATEN BİR GELİNİM VAR"

O paylaşıma Gökhan Çıra'nın annesinden zehir zemberek sözler geldi. Leman Çıra, "Kendinize gülün ekrandaki resminebak bi kadınlık budegil erkek diye gördüğünüz Selin sizden daha kadın" ifadelerini kullandı.  Çıra, bir sonraki yorumunda ise "Şerefsizler ünlü olmak için koşuyorsunuz oğlumun peşinden sonrada konuşuyorsunuz benim bir gelinim var zaten terbiyesizler" dedi. 

'Benim bir gelinim var zaten' ifadeleri ise kafaları karıştırdı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!