banner2

Gökhan Çıra'dan ağızları açık bırakan aldatma itirafı! 'Hamileyip deyip kandırdı' dedi, gözler Selin Ciğerci'ye çevrildi

Gökhan Çıra, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir programda eski eşi Selin Ciğerci'yi aldattığını itiraf etmişti. Çıra'nın ihanete dair yeni açıklamaları ise hayrete düşürdü.

Magazin 18.10.2022, 20:16 18.10.2022, 20:37
Abone ol
Gökhan Çıra'dan ağızları açık bırakan aldatma itirafı! 'Hamileyip deyip kandırdı' dedi, gözler Selin Ciğerci'ye çevrildi

Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, geçtiğimiz aylarda ikinci kez boşanma kararı almıştı. Ayrılık sonrası Sedef Bekiroğlu ile aşk yaşamaya başlayan Gökhan Çıra, katıldığı bir programda eşini aldattığını itiraf etmişti. 

Çıra'nın açıklamaları magazin dünyasında günlerce konuşulmuştu. Sık sık adından söz ettiren eski futbolcu, Selin Ciğerci'yi aldatmasıyla ilgili yeni bir açıklamada bulundu.

"HAMİLEYİM DİYE KANDIRDI"

Gökhan Çıra, şu ifadeleri kullandı:

"Aldattım dedim yanlış anlamış insanlar. İlk boşandığımızda aldattım, ikinci boşandığımızda aldatmadım. O kadın o güçlü görünsün o üzülmesin sıkıntı yok. Bir açıklama yaparım onun üstüne gidilir ben kaldıramam. İkincisinde sebepler başkaydı o mutlu olsun.

Aldatmanın sebepleri de oluyor. Kavga, kavga çok üstüme geldi. O arada biriyle görüştüm. Çok yanlış insanla aldattım, bana kötü şeyler yaptı. Keşke aldatmasaydım, 'hamileyim' dedi, yalanmış. Araba, saat, ev aldım. Bunları geri alana kadar uğraştım"

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!