Gökhan Alkan’a gelen yorumlar şok etti! Nesrin Cavadzade’den derhal ayrıl

Gökhan Alkan’a gelen yorumlar şok etti! Nesrin Cavadzade’den derhal ayrıl! İşte haberin detayları…

Magazin 18.12.2021, 19:55
Gökhan Alkan’a gelen yorumlar şok etti! Nesrin Cavadzade’den derhal ayrıl

ATV ekranlarında yayınlanan, Kalp Yarası adlı dizide Ferit ve Ayşe karakterlerine hayat veren Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin sosyal medyanın gündeminden düşmüyor. Gerçek hayatta Nesrin Cavadzade ile aşk yaşayan Gökhan Alkan'ın partneri Yağmur Tanrısevsin ile uyumu sonrası bomba yorumlar yapıldı.

Başrollerini; Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin, Merve Çağıran, Toprak Can Adıgüzel, Şenay Gürler, Mahir Günşiray, Meltem Gülenç, Rıza Akın, Yonca Şahinbaş, İnanç Konukçu, Bora Cengiz, Burçin Abdullah, Naz Sayıner, Melih Çardak, Zehra Yılmaz ve Kemal Burak Alper'in paylaştığı Kalp Yarası dizinin 25. bölüm detayları belli oldu. Birbirlerine duydukları aşk sayesinde önlerine çıkan tüm engelleri aşan Ayşe ve Ferit, yeniden evlenmeye hazırlanmaktadır. Sosyal medyaya düşen nikah fotoğrafları sonrası Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin fanlarından çarpıcı yorumlar geldi.

GELEN YORUMLAR ŞOK ETTİ

Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin'in bazı hayranları, "Gökhan Alkan abi sen derhal Nesrin Cavadzade'den ayrıl. Yağmur Tanrısevsin ile evlen", "Her açıdan çok uyumlusunuz" ve "Enerjiniz çok güzel. Birbirinize çok yakışıyorsunuz" yorumlarında bulundular. Geçtiğimiz günlerde Nesrin Cavadzade'nin, Kalp Yarası adlı dizide Yağmur Tanrısevsin ile başrolü paylaşan sevgilisi Gökhan Alkan'a öpüşme yasağı getirdiği iddia edilmişti. Bunun üzerine açıklama yapan Nesrin Cavadzade "Benim kimsenin icra ettiği sanata bir müdahalem olamaz. Bu kişi sevgilim olsa bile” diyerek çıkan haberleri yalanlamıştı. Bu yakıştırmalar sonrası Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin ve Nesrin Cevadzade cephesinden ne açıklama geleceği merak ediliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!