banner2

Gökçe Bahadır ile sevgilisi Emir Ersoy ilk kez el ele

Şu sıralar Evlilik Hakkında Her Şey'de rol alan Gökçe Bahadır, müzisyen sevgilisi Emir Ersoy ile ilk kez ele ele objektiflere takıldı. Bahadır, "Her şey yolunda, çok mutluyuz" dedi.

Magazin 16.10.2021, 09:22 16.10.2021, 09:33
Abone ol
Gökçe Bahadır ile sevgilisi Emir Ersoy ilk kez el ele

Yunan işletmeci Yiannis Magnos ile yollarını ayırdıktan sonra uzun süredir yalnız olan oyuncu Gökçe Bahadır, geçtiğimiz haziran ayında müzisyen Emir Ersoy ile birlikte "Sezenli Şarkılar" projesinde birlikte yer almıştı. İkilinin arkadaşlığı kısa sürede aşka dönüşmüştü.

Oyuncu, dün akşam Nişantaşı'nda sevgilisiyle ilk kez görüntülendi. Ersoy'un 44. yaş günü için 30 kişilik sürpriz bir doğum günü partisi organize eden Bahadır, sevgilisinin yanından bir an olsun ayrılmadı.

"HER ŞEY ÇOK GÜZEL GİDİYOR"

Mekana girmeden önce basın mensuplarının sorularını yanıtlayan çiftten Gökçe Bahadır, "Her şey yolunda, çok mutluyuz. Birbirimizi tanıyoruz şu an her şey çok güzel gidiyor." dedi.

"10 PARMAĞINDA 10 MARİFET"

Emir Ersoy ise oyuncuyla ilgili açıklamasında "Gökçe harika bir insan, 10 parmağında 10 marifet var. Oyunculuğu harika, çok güzel şarkı söylüyor, dediği gibi çok mutluyuz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!