banner2

Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy evleniyor mu? Gökçe Bahadır ve Emir Ersoy nikah tarihi ne zaman?

Şu sıralar FOX TV ekranlarında yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde başrol oynayan Gökçe Bahadır hakkında bir iddia magazin gündemini salladı. Bahadır'ın bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Emir Ersoy ile evleneceği konuşuluyor. Peki, Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy evleniyor mu? Gökçe Bahadır ve Emir Ersoy nikah tarihi ne zaman?

Magazin 18.02.2022, 14:12
Abone ol
Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy evleniyor mu? Gökçe Bahadır ve Emir Ersoy nikah tarihi ne zaman?

Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy çifti evlenecekleri haberi ile magazin gündemini salladı. Peki iddialar gerçek mi? Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy evleniyor mu? Nikah tarihi belli oldu mu? İşte merak edilen soruların yanıtları...

GÖKÇE BAHADIR İLE EMİR ERSOY EVLENİYOR MU?

Gökçe Bahadır, Sezen Aksu'nun albüm çalışmasında birlikte yer aldığı müzisyen Emir Ersoy ile evleniyor. Çift yakın zamanda nikah masasına oturacaklarını açıkladı.

GÖKÇE BAHADIR İLE EMİR ERSOY NE ZAMAN EVLENECEK?

Önceki gün Bebek'te basın mensuplarının sorılarını yanıtlayan Gökçe Bahadır, Şubat ayında düğünleri olduğunu açıkladı. Hazırlıklara başlandığını ve bu konuda çok heyecanlı olduklarını sözlerine ekleyen Bahadır'ın mutluluğu gözlerinden okundu. Ünlü oyuncu "Malum işler güçler de var, yoğun bir koşturma içine girdim" dedi." dedi.

GÖKÇE BAHADIR İLE EMİR ERSOY NİKAH TARİHİ NE ZAMAN?

Gökçe Bahadır ile Emir Ersoy, 25 Şubat'ta evlenecekler. Çok özel bir evlilik teklifi aldığı haberleri anımsatılan Gökçe Bahadır, konuya ilişkin yaptığı açıklamada "Evet, her şey gönlüme göre oldu. Ancak adı üstünde özel. 14 Şubat'ta sette çalışıyordum, tabii ki bana da sürpriz oldu" işfadelerini kullandı. Öte yandan gelinliğinin hazır olmadığını söyleyenünlü oyuncu hala yemek arasında gelinlik baktığını ve beğendiği bir şey giyeceğini sözlerine ekledi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!