banner2

Gelin kaynana yıllar sonra bir arada! Yaprak Dökümü'nün Fikret'i ve Cevriye'si buluştu! Bennu Yıldırımlar böyle paylaştı

Bir döneme damgasını vuran Yaprak Dökümü dizisinin Fikret'i Bennu Yıldırımlar ve kayınvalidesi Cevriye Hanım'ı canlandıran Güler Ökten bir araya geldi. İkilinin yıllar içindeki değişimi sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 18.08.2022, 19:39 18.08.2022, 20:06
Abone ol
Gelin kaynana yıllar sonra bir arada! Yaprak Dökümü'nün Fikret'i ve Cevriye'si buluştu! Bennu Yıldırımlar böyle paylaştı

Reşat Nuri Güntekin'in aynı adlı kitabından uyarlanan Yaprak Dökümü dizisi, 2006 - 2010 yılları arasında ekrana geldi. Efsaneleşen dizide en dikkat çeken karakterlerden biri de Cevriye Hanım olmuştu. Güler Ökten, dizide Fikret ile atışmalarıyla hafızalara kazınmıştı.

GELİN-KAYNANA YILLAR SONRA BİR ARADA

Dizinin Fikret'i Bennu Yıldırımlar ve kayınvalidesi Cevriye Hanım'a hayat veren Güler Ökten yıllar sonra bir araya geldi. 

Bennu Yıldırımlar, sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Oyuncu, dizide kendisine kök söktüren kayınvalidesi Cevriye Hanım'a hayat veren Güler Ökten ile fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı.

İkilinin fotoğrafına çok sayıda beğeni gelirken, usta oyuncuların yıllar içindeki değişimine "Zaman ne hızlı geçiyor" yorumları yapıldı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!