banner2

Gelin Hanife Gürdal çileden çıktı, küfürler yağdırdı! 'Benim kocama yapmayacaksınız'

Bir dönem katıldığı evlilik programlarıyla tanınan Hanife Gürdal, bir hayat kadınının eşine mesaj yollaması üzerine çileden çıktı. Gürdal, Instagram'da olayı anlatırken ağzına geleni saydı.

Magazin 09.11.2022, 20:53 09.11.2022, 21:12
Abone ol
Gelin Hanife Gürdal çileden çıktı, küfürler yağdırdı! 'Benim kocama yapmayacaksınız'

Bir dönem ekrana gelen ancak daha sonra yayından kaldırılan izdivaç programlarıyla tanınan fenomen gelin adayı Hanife Gürdal, Kemal Ayvaz ile dünyaevine girmişti. Ayvaz ile bir dargın bir barışık evliliğini sürdüren Hanife, eşine gelen mesaj karşısında öfkeden deliye döndü.

"BENİM KOCAMA MERHABA DAHİ DİYEMEZSİNİZ"

Hanife, Instagram'dan bir video yayınlayarak şunları söyledi:

"Bir hayat kadını kocama mesaj atıyor. Ben de kocama mesaj atıldığı için sinirlenip, kendisine mesaj atıyorum. 'O kadar söyledim, bana yazmayacaktı' diyor. Hayat kadını olduğun için, beni kendine muhatap etmeye çalıştın. Ben onu da çok net anlıyorum. Kemal'e şey yazıyor, 'Müsait misin? Bir sesini duyayım.' ben bunları görünce bunlar için mesaj attım.

Kemal de diyor ki, geçenlerde ameliyat olmuş, geçmiş olsun demiş. Kadın da bana 'senin kocan bana yazıyor' diyor. Sen yuva bozmaya çalışıyorsun. Ben kimsenin kocasına bakmadıysam, kimse de benim kocama bakamaz. Benim kocama merhaba dahi diyemezsiniz. Bunu Kemal'in takipleştiği herkese söylüyorum. Ben yapmıyorsam, benim kocama da yapmayacaksınız." 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!