Fransız askısı yaptırması tartışma yaratmıştı.. Berksan ilk kez konuştu!

Şarkıcı Berksan yüzüne Fransız askısı yaptırmış, estetikli fotoğrafları sosyal medyada gündem olmuştu. 2. Sayfa programına bağlanan şarkıcı, neden estetik yaptırdığı hakkında konuştu.

Magazin 18.01.2022, 12:37 18.01.2022, 12:49
Abone ol
Fransız askısı yaptırması tartışma yaratmıştı.. Berksan ilk kez konuştu!

Seda Sayan, Hande Yener, Serap Paköz gibi ünlü isimlere Berksan da eklenmiş, yüzüne Fransız askısı yaptırmıştı. Sosyal medyada estetikli fotoğrafını paylaşan şarkıcı, büyük tepki toplamıştı. 2. Sayfa programına telefonla bağlanan Berksan, neden Fransız askısı yaptırdığını açıkladı.

"ÇOK GÜLÜYORUM YORUMLARA"

Berksan, "Öyle bir anda karar verilen bir şey değil o. Hızlı bir kilo kaybı yaşadım, onun bazı dezonformasyonları oldu ve onları görmek istemedim. Birilerine benzeme ameliyatı değil bu, öyle şeyler söylüyorsunuz. Çok gülüyorum bu yorumlara." ifadelerini kullandı.

"BU KADAR TEPKİ BEKLEMİYORDUM"

"Paylaşımın bu kadar tepki göreceğini beklemedim." diyen şarkıcı, "Tam aksine eski Berksan geri geldi, çok mutluyum. Yakın zamanda da konserimle merakları dindireceğim. Hakkımda komik yorumlar ve paylaşımlar gördüm. En çok Seda Sayan'a benzetilmek beni güldürdü.

İnsanlar bu tarz kararları kolayca veremezler. Kariyerimde çok büyük çılgınlıklar yapıp sürekli göz önüne gelen birisi değilim. Yeni halimi Halil Ergün'e benzetiyorum. İyileşme sürecindeyim, ben memnunum halimden." diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!