banner2

Flash TV'de ortalık birbirine girdi, Tuğba Ekinci stüdyoyu terk etti!

Flash TV'de ekrana gelen 'Al Sana Haber' programında canlı yayında kavga çıktı. Türk bayrağı tartışması büyüyünce Tuğba Ekinci programı terk etti.

Magazin 11.11.2021, 09:40 11.11.2021, 11:37
Abone ol

Seyhan Soylu, Nihat Doğan, Bahar Candan, Tuğba Ekinci ve Ebru Polat'ın bir araya geldiği 'Al Sana Haber' isimli programda gergin anlar yaşandı. Programa askeri kamuflaj kıyafetiyle çıkan Ekinci, ayağa kalkıp Türk bayrağı açtı.

Tuğba Ekinci, "Alevi de olsan 'Türküm Aleviyim', 'Kürdüm' de derken 'Türküm' demeyi de bileceksiniz" ifadelerini kullandı. Nihat Doğan ise bu sözlere itiraz ederek "Her kürdün önünde bu bayrağı açmayın" dedi.  İkili arasında çıkan Türkiye Cumhuriyeti ve bayrak tartışmasına Seyhan Soylu da dahil oldu. Soylu, gerginliği yatıştırmaya çalıştı.

Gerilimin artmasıyla birlikte Tuğba Ekinci "Yokum ben bir daha" diyerek programı terk etti.

"BİRİNİN AĞZINA ÇAKACAĞIM"

Programın ilerleyen dakikalarında Ebru Polat ve Bahar Candan arasında gerilim yaşandı. Polat, "O çıkıyor avaz avaz bağırıyor bu çıkıyor avaz avaz bağırıyor. Bir çakacağım birinin ağzına tam olacak. Mahkemelik oluruz gerçekten bende ya sabır çeviriyorum bakalım ne olacak. Uyarayım şimdiden bu masada her şey var delisi var şeyi var" dedi.

Bu sözlerin üzerine Bahar Candan ise "Memnun olmayan ayrılsın Tuğba gibi kalkıp gidebilir" şeklinde karşılık verince gerilim yeniden yükseldi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!