banner2

Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı Fransa'da şoku yaşadı! Ünlü çift fena dolandırıldı

Oyuncu çift Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı, sosyal medyada yayınladıkları videolar ile adından sıkça söz ettiriyor. Geçtiğimiz günlerde Paris'e tatile giden ünlü çift dolandırıldı.

Magazin 05.03.2022, 11:13 05.03.2022, 12:08
Abone ol
Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı Fransa'da şoku yaşadı! Ünlü çift fena dolandırıldı

2016 yılında nikah masasına oturan Fırat Albayram ve Ceyda Kasabalı, son günlerde sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden. Dizi ve filmlerde dikkat çeken ünlü çift, çektikleri videolarla geniş takipçi kitlesine ulaştı. İkili, geçtiğimiz günlerde Fransa'nın başkenti Paris'e tatile gitti ancak keyifli başlayan tatilde talihsiz olaylar yaşandı.

Sabah'ın haberine göre; şehir turu yaparken girdikleri bir mekanda alışveriş yapmak isteyen ikili, kredi kartlarının bloke edilmesiyle ilk şoku yaşadı. Kısıtlı bütçeleriyle geziye devam eden çift, sokaklarda macera dolu bir gün geçirdi. Karı koca daha sonra Eyfel Kulesi'ne gitti.

SOKAK SATICISI TARAFINDAN DOLANDIRILDI

Kuleye çıkmak isteyen çift, unutulmaz bir olay yaşadı. İkili, elindeki toplarla şov yapan sokak satıcısını bir süre izledi. Satıcı, elindeki topları bulan kişiye para vereceğini söyledi. Birkaç kişinin bu şekilde para kazandığını gören Albayram da oyuna dahil oldu. Toplamda 150 Euro veren Albayram, parasını dakikalar içinde kaybetti. Çift, satıcının etrafındaki kişilerin arkadaş olduğunu ve insanları bu şekilde dolandırdıklarını öğrendi.

"TEŞKİLAT OLMUŞLAR"

Yaşadıklarını anlatan Fırat Albayram,  "Bir baktım topu gösterenler parayı kazanıyor. Demek ki kolay diye düşündüm. Meğer orada parayı kazananlar adamın arkadaşlarıymış. Ben de bir anda gaza geldim, 150 Euro kazanacağımı düşündüm ama aksine elimdeki 150 Euro'yu kaptırdım. Resmen teşkilat olmuşlar. Ben de turist hareketi yaptım ve son paramı kaybettim." ifadelerini kullandı.

BİR TURİST GELİP UYARDI

Ceyda Kasabalı ise "Fırat parasını kaybettikten sonra yabancı bir turist yanımıza gelip olayı anlattı. 'Onlar arkadaş ve herkese bunu yapmaya çalışıyorlar' dedi. Hatta beni de oyuna dahil etmeye çalıştılar. Benden de para istediler ama vermedim." diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!