Ferdi Tayfur'un rekoru kırıldı! Felç geçirdikten sonra ortadan kaybolan Ferdi Tayfur'un son hali

Ferdi Tayfur, bugüne kadar İstanbul’da yapılmış en kalabalık konserin sahibiydi. Dün Yenikapı'da gerçekleştirilen Trabzonspor'un şampiyonluk kutlamalarındaki Selçuk Balcı konseri Ferdi Tayfur'un rekorunu kırdı. Öte yandan yaklaşık 11 sene önce geçirdiği yüz felciyle hayranlarını üzen sonrasında böbrek nakli de olan Ferdi Tayfur, şimdilerde Marmaris'te gözden uzak bir yaşan sürüyor. Ferdi Tayfur, uzun bir süre sonra ilk kez ortaya çıktı

Magazin 10.05.2022, 02:13
Ferdi Tayfur'un rekoru kırıldı! Felç geçirdikten sonra ortadan kaybolan Ferdi Tayfur'un son hali

Uzun süredir ortadan kaybolan Ferdi Tayfur merak ediliyordu. Arabesk müziğin babalarından kabul edilen Ferdi Tayfur'ın son hali ortaya çıktı.

2011 yılında yüz felci geçiren Ferdi Tayfur'un şarkı söylemesi yasaklandı. Dalaman'da rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan şeker hastası Tayfur'a doktorları en az bir sene sahne yasağı koydu.

Doktorların önerilerinden sonra Ege'de gözlerden uzak bir hayat yaşamaya başlayan sanatçı, uzun bir aradan sonra görüntülendi. 76 yaşındaki sanatçının menajeri Şirin Gözalıcı, Instagram hesabından Tayfur'un son halini paylaştı. Saçı ve sakalı beyazlayan Ferdi Tayfur'un yorgun hali de dikkatlerden kaçmadı.

Öte ayndan şimdiye kadar İstanbul’da yapılmış en kalabalık konser 1998 yılında 200.000 kişi ile Ferdi Tayfur’a aitti. 341.000 kişinin katılımı ile Yenikapı'da gerçekleştirilen Trabzonspor şampiyonluk kutlamalarında tam doluluğa ulaşıldıktan sonra sahne alan Selçuk Balcı bu rekorun yeni sahibi oldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!