banner2

Evlilik Hakkında Her Şey 17. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Evlilik Hakkında Her Şey 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Evlilik Hakkında Her Şey 16. bölümde neler oldu? 17. bölümde neler olacak? gibi sorular izleyici tarafından merak konusu oldu. İşte ayrıntılar…

Magazin 29.01.2022, 23:32 29.01.2022, 23:43
Abone ol
Evlilik Hakkında Her Şey 17. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Yeni bölümde neler olacak?

Fox TV'nin yeni dizisi Evlilik Hakkında Her Şey son bölümüyle yayınlandı. Beğeniyle izlenen dizinin gelecek bölüm fragmanı çıktı mı araştırılıyor. Peki, Evlilik Hakkında Her Şey 17. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Evlilik Hakkında Her Şey 17. bölüm fragmanı izle!

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY 17. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin 17. bölüm fragmanı yayınlandı.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY DİZİSİNİN KONUSU NE?

Başarılı bir boşanma avukatı olan Azra Günay, işinin duayeni olan annesi Çolpan Cevher ve dik başlı kardeşi Sanem Cevher ile İstanbul'un tanınmış ve nüfuzlu insanlarının davalarına bakmaktadır. Küçük kız kardeşi Güneş ise anne ve ablalarının aksine hukuk dünyasından uzak bir yaşam sürmeyi tercih etmektedir. Azra hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra kendisi gibi avukat olan Sergen Günay'la evlenmiş ve üç çocuk dünyaya getirmiştir. Mesleği gereği şahit oldukları ve babasından yediği darbeye rağmen aile ve evlilik kavramlarına sıkı sıkıya bağlı bir kadındır. Tüm bunlara karşın hayatı boyunca görmezden geldiği korkularıyla yüzleşmek zorunda kalacak, kendine yarattığı mükemmel aile tablosu, kocasının ihanetini öğrenmesiyle yerle bir olacaktır.

Cevher ailesine mensup birbirinden çok farklı dört kadının ortak geçmişlerine tepkileri de altından kalkma yöntemleri de birbirinden farklıdır. Bir evliliğin bütün aşamalarını bu dört kadın kahramanımız üzerinden görürüz. Çolpan boşanmış, Azra uzun yıllardır evli, Güneş evlilik arifesinde ve Sanem ise evlilik kavramını tümüyle reddetmektedir. Müvekkillerin hikayelerinin de dahil olmasıyla Evlilik Hakkında Her Şey; aile, aşk, sadakat ve boşanma düzeninin kirli yüzünü gözler önüne sürmekten çekinmeyecek hikayeleriyle seyirciyi buluşturacaktır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!