Evlilik Hakkında Her Şey 14. bölümde neler oldu? Dizi final mi yapıyor?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 14. bölümü izleyicilerle buluştu. Yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı izleyici tarafından merak konusu oldu.

Magazin 04.01.2022, 23:03
Evlilik Hakkında Her Şey 14. bölümde neler oldu? Dizi final mi yapıyor?

FOX'ta yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 14. bölümü ekrana geldi. Sevilen dizinin 14. bölüm full izle bilgileri araştırılıyor. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin 14. bölümünde; Sergen sahte hastalığıyla Azra'yla barışmaya çalışmaktadır.

EVLİLİK HAKKINDA HER ŞEY YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kızının velayetini almaya kararlı olan Defne, Hızır’a karşı yeni planlar yapmaya başlar. Ural, Alina’yı kaybetme korkusunu bir türlü içinden atamaz. Sanem davayı kazanacakları konusunda onu ikna etmeye çalışır. Yalın bir yandan Zafer ve Nursen’i ayrılık kararından vazgeçirmeye çalışmakta, diğer yandan da düğün öncesi talihsizlikler yaşayan Güneş’i rahatlatmaya çalışmaktadır. Nihayet düğün günü gelip çatar. Çolpan Nazan’ın düğüne gelmesini istemese de kızlarının kardeşleriyle tanışmalarına engel olmamak için buna razı olur. Bu durum Faruk’un üzerindeki baskıyı artırır. Düğünde sadece Güneş’in değil, bütün Cevher kadınlarının hayatında dönüm noktası yaratacak olaylar yaşanacaktır…

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!