Yandex Metrica

Evli insanlarla mesajları ifşa olmuştu... Fatoş Yelliler sessizliğini bozdu, savunması 'yok artık' dedirtti

Evli insanlarla mesajları ifşa olmuştu... Fatoş Yelliler sessizliğini bozdu, savunması 'yok artık' dedirtti

Berdan Mardini ile evliyken Gökhan Göz ile aşk yaşamaya başlayan Fatoş Yelliler'in sevgilisini de aldattığı öne sürüldü. Gökhan Göz'ün mesajları ifşa etmesinden sonra Fatoş Yelliler'den açıklama geldi.

Magazin

17.05.2024, 05:39

Fatoş Yelliler, ünlü türkücü Berdan Mardini ile evli olduğu dönemde Gökhan Göz ile aşk yaşadığını itiraf etmişti. Bir dargın bir barışık ilişki yaşayan Gökhan Göz ve Fatoş Yelliler çiftinden önceki gün flaş haber geldi. Gökhan Göz, Fatoş Yelliler'in evli erkeklerle mesajlaştığını iddia ettiği bazı yazışmaları ifşa etti. Sosyal medya hesabında birçok paylaşımda bulunan Göz, aldatıldığını söyleyerek sevgilisinin eşyalarını yaktı.

"ALLAH'A HAVALE EDİYORUM"

Yaşananların ardından Fatoş Yelliler'den de açıklama geldi. Mesajların eski tarihli olduğunu söyleyen Yelliler, "Eski mesajları güncel mesajlar gibi gösterip birlikte olduğumuz sürece bağlamak, sadakatsizlikle suçlamak ve farklı algılar yaratmak çok acımasızca. Herkesi kendi vicdanıyla baş başa bırakıp sadece Allah'a havale ediyorum. Herkesin yolu açık olsun. Bu konuyla ilgili yapacağım son açıklamadır." diyerek kendini savundu.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading