banner2

Eski eşiyle iki kez evlenmişti: Sinan Akçıl olay olan gelinlik hakkında konuştu! Ben muhafazakarım

Önceki gün, bir programa katılan Sinan Akçıl, samimi itiraflarda bulundu. Babasının 73 yaşında tüp bebek yöntemiyle yeniden baba olduğunu açıklayan ünlü şarkıcı, aynı zamanda ilişkisi, evliliği ve bu ilişki sürecinde yaşadıklarını da ilk kez paylaştı.

Magazin 13.09.2023, 13:43 13.09.2023, 14:06
Abone ol
Eski eşiyle iki kez evlenmişti: Sinan Akçıl olay olan gelinlik hakkında konuştu! Ben muhafazakarım

Ceyda Düvenci'nin sunuculuğunu üstlendiği 'Bambaşka Sohbetler' programına konuk olan Sinan Akçıl, özel hayatına dair önemli açıklamalarda bulundu.

"TİPİN ÇOK İYİ OLMUŞ"

Programın başlangıcında, yaz aylarında eşi Bülent Şakrak ile boşanan Ceyda Düvenci'ye karşı espri yapan Sinan Akçıl; "Güneşinin ışığı yükselmiş, hiç duygusal konuşma yapmayalım, tipin çok iyi olmuş. Yeni hayatın ve yeni güneşin hayırlı uğurlu olsun" diyerek takıldı.

"BENİM AYIBIM" 

Ünlü şarkıcı, Ceyda Düvenci'nin "Aşkta sürekli terk edilen biri misin?" sorusuna "Buradan o insanlara da böyle demek istemiyorum ama, terk edildiler evet! Hoş değil ama. Benim ayıbımdır, hepsinden özür diliyorum.

Ayıp oldu. Başka bir hikayeye geçiyorsam o hikayeden çıkıyorum, iyi insanlar da yıllar sonra affediyorlar beni... Birkaç tanesi konuşmuyor ama konuşanlar var" yanıtını verdi.

"BABAM TÜP BEBEK YAPTI, İKİZLERİ OLDU"

Sinan Akçıl, programda babasının 73 yaşında tüp bebekle yeniden evlat sahibi olduğunu söyleyerek, "İki kardeştik, babamın çocukları olduğu ortaya çıktı, ablam çıktı beni buldu."

"Sonra annemle babam ayrıldı, babam 38 doğumlu, 73 yaşındayken tüp bebek yapıp ikizleri oldu" dedi.

"BOŞANDIKTAN SONRA ÇOK ÖZLEDİM"

"Aynı kişiyle iki kez evlendim" diyen Akçıl; "Birisi 5 ay sürdü, birisi 8 ay sürdü. İlkinde ben boşanmak istedim. Çok güzel bu arada evet, geçen gün keşfette fotoğrafı önüme düştü, baktım kızın suratı çok güzel."

"Ne kadar güzel kız dedim. İyi kızdır Burcu. İlkinde boşanmak istedim çok, boşandıktan sonra acayip bir özlem geldi, dedim ki bu kızla yeniden evlenmem lazım. Bir plan yaptım, 12 gün sonra hallettik, arkadaşlarım sağ olsun" dedi.

"BEN MUHAFAZAKARIM"

Yalandan bir yemek organize ettiğini söyleyen sanatçı, "Orayı bastım, aldım onu tekneye bindirdim, kaçırdım, bir otelde yer ayırttım, bahçesini kapatmıştım, orada sabaha kadar konuştuk, sonra çıkmaya başladık yine."

"O dedi ki 'biz çıkmayalım, biz evlenelim'. Bu sefer dedim ki Amsterdam'daki gelinliği hiç beğenmiyordum, bu benim için sıkıntı oldu, çok açıktı o gelinlik, giymeden görmemiştim. Ben muhafazakarım! Sevmiyorum açıkçası."

"İlkinde babasına bile evleneceğimizi facetime'da söylemiştik, ikincisinde evine gittik, davul zurna tuttum, aldık. Çok güzel bir gelinlik yaptı Hakan."

"YAŞADIĞIM HİÇBİR ŞEYDEN PİŞMAN DEĞİLİM" 

"İçinde ne onun ukte kalsın ne benim kalsın diye böyle yapmak istedim. 8 ay sürdü. O da bitti. Çok güzel anlar yaşadık biz onunla. Yaşadığım hiçbir şeyden pişman değilim."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!