banner2

Eşine şiddet uyguladığı iddia edilen Özer Hurmacı'dan ilk açıklama!

Bir dönem Fenerbahçe ve Trabzonspor'da forma giyen Özer Hurmacı'nın eşi Mihriban Hurmacı, yaşanan tartışmada eşinin kendisini darp ettiğini iddia etti. Eski futbolcu, hakkında çıkan şiddet iddiaları hakkında açıklamada bulundu.

Magazin 05.02.2022, 14:15 05.02.2022, 14:45
Abone ol
Eşine şiddet uyguladığı iddia edilen Özer Hurmacı'dan ilk açıklama!

Geçtiğimiz yıl boşanma kararı alan ancak daha sonra yeniden bir araya gelen Özer Hurmacı ve Mihriban Hurmacı arasında sular durulmuyor. Mihriban Hurmacı, eşi Özer Hurmacının tartışma sırasında kendisini darp ettiğini, iddia etmiş, fotoğraflarını sosyal medya hesabından yayınlamıştı. Hurmacı, jandarmaya giderek eşiyle ilgili şikayette bulunmuştu.

Özer Hurmacı'dan iddialarla ilgili açıklama geldi.

İDDİALARI YALANLADI

Özer Hurmacı, avukatı Esennur Ezgi aracılığıyla Mihriban Hurmacı'nın iddialarına yanıt verdi. Özer Hurmacı cephesinden yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Müvekkilim Sn. Özer Hurmacı ile Mihriban Hurmacı arasında geçen 03.02.2022 tarihli olaya ilişkin kamuoyu açıklaması yapma ihtiyacı hasıl olmuştur. Mihriban Hurmacı'nın yaptığı paylaşımlar ve müvekkilim hakkındaki iddiaları gerçeği yansıtmamaktadır.

"ÖZER HURMACI ELİNDEN GELENİ YAPTI"

1- Öncelikle taraflar 2021 yılında girdikleri boşanma sürecinden sonra anlaşma sağlayıp karşılıklı olarak boşanma davasından vazgeçmişlerdi, Müvekkilim Özer Hurmacı evliliğini kurtarmak adına bu süreçte elinden gelen tüm özen ve hassasiyeti göstermiş ancak Mihriban Hurmacı tam aksine davranışlar sergilemeye devam etmiştir.

"SİNİR KRİZİ GEÇİRİP PARMAĞINI ISIRDI"

03.02.2022 tarihinde ise Mihriban Hurmacı geçirdiği sinir krizi sonrası müvekkilim Özer Hurmacı tarafından sakinleştirilmeye çalışılmış ancak bir turlu sakinleşmeyen Mihriban Hurmacı, müvekkilime saldırmış ve müvekkilimin parmağını koparırcasına ısırmaya başlamıştır.

"MÜVEKKİL KURTULMAYA ÇALIŞIRKEN KAŞINDA KANAMA OLDU"

Bunun üzerine müvekkilim bu durumdan kurtulmaya çalışırken Mihriban Hurmacı'nın kaşında kanama olmuş ve o halde darp raporu almak üzere hastaneye gitmiştir. Yüzünün diğer bölgelerinde görülen kanlar da kaşındaki kanamadan kaynaklanmaktadır. Ayrıca Mihriban Hurmacı'nın müvekkilim Özer Hurmacı'nın parmağını ısırması neticesinde parmağına 3 (üç) dikiş atılmıştır.

Akabinde taraflar birbirlerinden karşılıklı olarak şikayetçi olmuşlardır. Savcılık tarafından alınan sağlık raporunda, Mihriban Hurmacı'da sadece basit tıbbi müdahale ile giderilecek nitelikte izler olduğu kanaatine varılmıştır. Bu da Mihriban Hurmacı'nın geçirdiği krizden kaynaklanmıştır.

"DARP İZİ YOKTUR"

2- Mihriban Hurmacı tarafından yapılan paylaşımlardaki; darp, tehdit ve hakaret iddiaları kesinlikle gerçeği yansıtmamaktadır. Paylaşılan fotoğraflarda da görüleceği üzere sadece kan bulunmakta olup, darp izi dahi yoktur. Ayrıca Savcılık tarafından alınan sağlık raporuyla da basit tıbbi müdahale ile giderilecek nitelikte izler olduğu ortaya konulmuştur. Buna sebebiyet veren de Mihriban Hurmacı'nın bizzat kendisidir.

Yapılan abartılı, yanlış, eksik ve gerçeğe aykırı beyan ve açıklamalar ile müvekkilim Özer Hurmacı kamuoyu nezdinde küçük düşürülmeye çalışılmaktadır. Kamuoyunu yanıltmaya çalışan ve müvekkilim Sn. Özer Hurmacı hakkında gerçeğe aykırı algı yaratmaya çalışan Mihriban Hurmacı hakkında tüm yasal ve hukuki süreçlerin yürütüleceğini bildiririz. Kamuoyuna duyurulur.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!