banner2

Eşi tarafından büyük ihanete uğramıştı! Berdan Mardini Fatoş Yelliler sorusuna sinirlendi, canlı yayında öfke kustu

Türkücü Berdan Mardini, konuk olduğu 2. Sayfa programında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Mardini, kendisine ihanet eden eşi Fatoş Yelliler'in sorulması üzerine öfkesine hakim olamadı.

Magazin 25.11.2022, 19:03 25.11.2022, 19:15
Abone ol
Eşi tarafından büyük ihanete uğramıştı! Berdan Mardini Fatoş Yelliler sorusuna sinirlendi, canlı yayında öfke kustu

Berdan Mardini, son dönemde sosyal medya paylaşımları ve yeni tarzıyla sık sık adından söz ettiriyor. Son çıkardığı şarkısı "Ey Yüreğim"in sözleriyle de çok konuşulan ünlü türkücü, TV8'de ekrana gelen 2. Sayfa programına konuk oldu. 

Fiziksel değişimiyle ilgili açıklama yapan Mardini, "Göz kapaklarımı aldırdım, zayıfladım, burnumu ve dişimi yaptırdım. Değişimimin sebebi bu" dedi.

"ALLAH BELALARINI VERSİN"

Şarkıcıya bu açıklamasının ardından kendisini aldatan eski eşi Fatoş Yelliler soruldu. Soruda "Fatoş Yelliler'i neden yadırgıyorsunuz? O da değişebilir fikir olarak da tip olarak da... Neden çocuklarınızı ona göstermiyorsunuz?" denilmesine Mardini öfkelendi.

Soruya önce gülen daha sonra yanıt veren türkücü, "İnsanlar değişimi yanlış anlamış, beni öbür konular ilgilendiriyor, 2 sene geçti. Birinin birini aldatmasını insanlar değişim olarak görüyorsa Allah belalarını versin. Ne diyim" diyerek sinirlendi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!