banner2

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu kaybeden Ece Erken sosyal medyada ateş püskürdü: Kardeş dediklerimiz kalleş çıktı

Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu silahlı saldırıda kaybeden Ece Erken, sosyal medyada uzun uzun içini döktü. Süreçte yaşadıklarından bahseden ünlü sunucu, 'kardeş dediklerin kalleş çıktı' diye sitem etti.

Magazin 14.02.2022, 14:58 14.02.2022, 15:38
Abone ol
Eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu kaybeden Ece Erken sosyal medyada ateş püskürdü: Kardeş dediklerimiz kalleş çıktı

Ünlü sunucu Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu, geçtiğimiz haftalarda Bakırköy'de ortağı olduğu mekanda uğradığı silahlı saldırı sonucunda hayatını kaybetti. Eşinin ölümüyle sarsılan Erken, acısını sık sık takipçileriyle paylaşıyor.

Yaklaşık 3 hafta önce eşinin vefatıyla sarsılan Erken, bu süreçte yaşadıklarıyla ilgili içini dökerken, sosyal medyada isyan etti.

"O GECE KİMSE SENİ DÜŞÜNMEDİ"

Erken, Instagram hesabının hikaye kısmında yaptığı paylaşımlarda şu ifadeleri kullandı:

Neye yanayım bilmiyorum ki, hangi birine? O gün evden çıkmak istemeyen, Playstation oynamayı isterken Fikret Orman, Serkan Yazıcıoğlu, Ahmet Ürkmezgil, Fatih Doğan'la yine Beşiktaş'la ilgili toplantıya gitmene engel olmayan kendime mi? Gel dedim evin oralarda yapın dedim onda bile 'Ahmet Ürkmezgil'in eşi yoğun bakımda bizim balıkçıya yakın hastanede eşi, ne olur ne olmaz, eşine bir şey olur orda olsun' demiştin, onda bile yine başkasını düşünmüştün, o gece seni kimse düşünmese de sen herkesi düşünürdün..

"SENİN YANINDA BİRİNE YAPABİLİRLER MİYDİ?"

Hayatta bir şey olamamış, dışlanmış, hiç sevilmemiş anca silahla kendini adam sanan, mafyacıklar, katiller Kadir Yasak, Ali Yasak, Seccad Yeşil, Serkan Dakman ve diğer magandalara mı yanayım, verdikleri yalan ve trajikomik ifadelere mi? Yoksa senin aslanlar gibi tek başına mücadelene sessiz kalan sözde masada oturduğun arkadaşlarına mı? Adam diye geziyorlar ya hala şaka gibi... Senin yanında birine bunlar yapılabilir miydi? Ah Şafak'ım ah..."

"SEN OLSAN KENDİNİ SİPER EDERDİN"

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun vefatının ardından mekanın hemen açılmasına tepki gösteren Erken, "Sen olsan 40'ını beklerdin hatta kapardın o mekanı! Öyle adamdın sen sevgilim, sen de maddiyat değil maneviyat vardı senin yanında başkasına kime olursa olsun bunlar olsaydı yine kendini siper ederdin tıpkı yıllarca Beşiktaş'la ilgili hiç suçun yokken kendini siper ettiğin gibi, kongreye bile aslanlar gibi tek başına gidip suçlanmadığın şeyleri sahiplenmen gibi." ifadelerini kullandı.

"KİMSENİN ARKASINA SAKLANMADIN"

"Hiç korkak olmadın, kimsenin arkasına saklanmadın aşkım sen." diyen ünlü sunucu, "Kardeşim diye her saniye seni arayanlar, senden bir şeyler isteyenler, senden alıp götürenler yoktu cenazende, borcu olanlar borcu vardı diye geziyor etrafta. Mesela Bülent abim dediğin, kardeş dediklerin kalleş çıktı be aşkım benimse tam da senin istediğin oldu küs olduğum, barışmamı istediğin herkes geldi, senin benim için çok üzüldü çünkü senden çıkarları yokmuş hele değerlin Türkan teyzen yalnız bırakmadı daha önce tanışamadığım akrabaların sağ olsun hep aradı beni..." dedi.

"EVLADIMA ASLANLAR GİBİ BABA OLDUN"

Erken, "Öyle yüce gönüllü bir adamdır ki sen Eymen'in okul masrafından, sağlık sigortasına kadar düşünen, her anlamda babasız büyüttüğüm evladıma aslanlar gibi babalık yapan adam gibi adamdın, her gün seni soruyor o da. Her şeyden önce çok iyi bir insan, kızlarına aşık bir babaydın, Allah'ım belki de yükünü gördü, üzüldü yanına aldı seni. Şu an inşallah cennetten bizi seyrediyorsundur." dedi.

"SENİ SON NEFESİME KADAR SEVECEĞİM"

Ünlü sunucu açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi:

"Keşke böyle olmasaydı ama Rabbim dayanamayacağın yük vermezmiş bu da benim sınavım, çok mücadele ettik, ilk kez bu kadar çok sevildim ben de çok ama çok sevdim. Allah senden razı olsun varsa hakkım sonuna kadar helal olsun. Hakkını helal etmişsindir umarım sen de bana. Davanın peşinde olacağım ağırlaştırılmış müebbet aldıkları gün yüküm az da olsa hafifleyecek. Seni son nefesime kadar seveceğim, adını yaşatacağım."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!