banner2

Erhan Yazıcıoğlu'ndan Camdaki Kız açıklaması! O itiraf ağızları açık bıraktı! 'Bana çok kaba davrandılar'

Camdaki Kız dizisinde iki bölüm rol alan Erhan Yazıcıoğlu, kendisinin konuk olarak katılmadığını ancak buna rağmen dizide rol yazılmadığını söyledi. Yapım şirketini eleştiren sanatçı, "Bana çok kaba davrandılar" dedi.

Magazin 01.11.2022, 22:48 01.11.2022, 23:09
Abone ol
Erhan Yazıcıoğlu'ndan Camdaki Kız açıklaması! O itiraf ağızları açık bıraktı! 'Bana çok kaba davrandılar'

Usta oyuncu, sunucu ve seslendirme sanatçısı Erhan Yazıcıoğlu, Akşam'dan Yasemin İlan'ın programına konuk oldu. 'Seç Bakalım' yarışmasıyla bir döneme damgasını vuran Erhan Yazıcıoğlu, yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle bir dönem ekranlardan uzak kalmıştı.

Geçtiğimiz sezon Camdaki Kız dizisine dahil olan sanatçı, Cana'nın babası Haluk Atasoy karakterine hayat vermişti. Ancak kısa süre sonra ortalıktan kaybolmasıyla dikkat çekti. Ünlü oyuncudan diziyle ilgili ilginç bir itiraf geldi.

"PARA VERMEMEK İÇİN SENARYO YAZMADILAR"

Yapım şirketinin kendisini dizi kadrosuna dahil etmek için çok uğraştığını söyleyen Yazıcıoğlu, şöyle konuştu:

Ben diziye ortadan girmek istemediğimi dile getirdiğimde yapım şirketi 'aman dizimiz şöyle güzel, böyle güzel reytinglerde birinci çıkıyor vs' dedi. Fiyatta da benim istediğim rakam olmasa bile onurlu bir rakam verdiler. Üç beş bölüm sonra sizin istediğiniz ücrete ulaşacağız dediler. Belki de ulaşamamak için bana senaryo yazılmadı.

Dediler bu paraya değmez vermeyelim. Şimdi üç misli istiyorum ve evde oturuyorum. Onları her hafta bekledim. Sorduğumda yazıyoruz, yazacağız gibisinden anlaşılmaz laflarla cevaplar verdiler. Sezon finalinde dediler ki yazıyoruz, ben de 'yazmayın oynamam' dedim. Çünkü bana çok kaba davrandılar.

"BUNCA YILLIK AKTÖRE BUNU YAPAMAZSIN"

"Bana çok kaba davrandılar" diyen Erhan Yazıcıoğlu, açıklamasına şöyle devam etti:

Bunca yıllık aktöre, tiyatro kökenli bir oyuncuya sen bunu yapamazsın. Bir figürana bile yapamazsın ki hele bana hiç yapamazsın. Çok çok ayıp! Benim adıma bir çok sanatçıya ayıp etmişlerdir, ben sadece bir örneğim" sözleriyle isyanını dile getirdi. Kendisinin konuk oyuncu olmadığını tekrar dile getiren Erhan Yazıcıoğlu 'Bana sürekli rol yazacaklardı. Konuk oyuncu deseydiler zaten kabul etmezdim.

Etseydim de benim sorunum olurdu, paramı aldım oynadım iki bölüm derdim ama bizim anlaşmamız o şekilde değildi. Çok garipsedim ve o yapım şirketini kulağımın arkasına koydum. Belki de bana üç dört bölüm sonra fiyat artışı sözü verdikleri için, o artışı yapmak işlerine gelmediği için senaryo yazmadılar. Oysa ki rolüm çok sevilmişti, karakter üzerime oturmuştu, olumlu dönüşler almıştık.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!