banner2

Emir Sarıgül ile ilişkisi çok konuşulmuştu! Buket Aydın yeni bir aşka yelken açtı! Evliliğe yeşil ışık yaktı

Emir Sarıgül ile yaşadığı aşkla çok konuşulan, geçtiğimiz yıl ayrılan Buket Aydın, yeni bir aşka yelken açtı. İlişkisiyle ilgili itirafta bulunan Aydın, çocuk sahibi olmak istediğini dile getirdi.

Magazin 24.10.2022, 21:30 24.10.2022, 21:46
Abone ol
Emir Sarıgül ile ilişkisi çok konuşulmuştu! Buket Aydın yeni bir aşka yelken açtı! Evliliğe yeşil ışık yaktı

Ünlü sunucu Buket Aydın, 2020 yılında eşinden boşanmış ve bir süre Emir Sarıgül ile aşk yaşamıştı. Çift, bir dargın bir barışık ilişkilerini geçtiğimiz yıl noktalamıştı. Özel hayatı hakkında konuşmaktan kaçınan Buket Aydın, hayatında biri olduğunu açıkladı.

TV8'de ekrana gelen 2. Sayfa programına konuk olan başarılı sunucu, ilişkisi hakkında konuştu. Erkek arkadaşının ismini gizli tutan Aydın, 'Yalnız değilim' dedi.

"EVLİLİK DÜŞÜNÜYORUZ"

Başarılı sunucu, "Normalde özel hayatımla ilgili konuşmayacağımı söylemiştim. İnsanlar kötü süreçler geçirdiği dönemde böyle açıklamalar yapabiliyor. Haber programı yaptığım için dikkat etmek zorundayım. Hayatımda birisi var. Yok dersem ona haksızlık etmiş olurum ve bunu istemem. Bir süredir birlikteyiz ve evliliği düşünüyorum. Ben çocuk sahibi olmayı çok istiyordum ama karşıma beni heyecanlandıracak biri çıkmıyordu. Şu anda çok heyecanlı olduğum güzel bir süreç yaşıyorum. Allah bozmasın" diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!