banner2

EDHO hayranları Ben Bu Cihana Sığmazam'ı bekliyor! Oktay Kaynarca'lı diziden güzel haber

ATV'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın ani finalinin ardından Oktay Kaynarca'nın yeni projesi belli olmuştu. Heyecanla beklenen Ben Bu Cihana Sığmazam'dan izleyicileri sevindiren haber geldi.

Magazin 30.06.2022, 20:24 30.06.2022, 20:42
Abone ol
EDHO hayranları Ben Bu Cihana Sığmazam'ı bekliyor! Oktay Kaynarca'lı diziden güzel haber

Oktay Kaynarca'nın başrolünde yer aldığı ATV dizisi EDHO, yedinci sezonuyla ekrana gelmeye hazırlanırken ani bir şekilde final kararı alınmıştı. Dizinin ardından Oktay Kaynarca'nın hangi projede rol alacağı merak konusu olmuştu. Kaynarca'nın yeni projesi Ben Bu Cihana Sığmazam merak uyandırdı. 

SETE ÇIKTI

Oktay Kaynarca'nın hem yapımcılığını hem başrolünü üstleneceği projeyi Onur Tan yönetecek. Senaryosunu ise Mahinur Ergun, Alican Yaraş ve Yusuf Alp kaleme alacak. Eylül ayında ekrana gelecek olan dizi sete çıktı. 

Ben Bu Cihana Sığmazam'ın oyuncu kadrosunda Ebru Özkan, Işıl Yücesoy, Pelin Akil, Batuhan Sezer, Gülenay Kalkan, Mina Derman, Eren Vurdem, Hakan Karahan, Ali Seçkiner Alıcı, Ragıp Savaş, Pelin Uluskar, Aslı Sevi, Ömer Kurt, Ziya Kürküt, Doruk Öztürk, Burcu Binici, Melisa Duru Ünal, Umut Mirza, Başak Kıvılcım Ertanoğlu, Tanıl Yöntem ve Selçuk Kılıç gibi isimler yer alıyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!