Ece Seçkin'e sapık kabusu! Ölümle tehdit ediliyor 'Kezzapla yakacağım'

Ece Seçkin, Gökhan Çınar'ın Katarsis isimli programına konuk oldu. Özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulunan Seçkin, bir sapığı olduğunu ve ölüm tehdidi aldığını açıkladı.

Magazin 26.06.2022, 11:41 26.06.2022, 11:56
Abone ol
Ece Seçkin'e sapık kabusu! Ölümle tehdit ediliyor 'Kezzapla yakacağım'

Ünlü şarkıcı Ece Seçkin, Gökhan Çınar'ın Katarsis isimli programının konuğu oldu. Çok konuşulacak açıklamalarda bulunan Seçkin, hem evliliği hem ilk aşkı ile yaşadıklarını anlattı. Şarkıcı, bir sapığının olduğunu ve kendisini ölümle tehdit ettiğini açıkladı.

"EVLENMEK İSTERKEN BENİ TERK ETTİ"

Gençlik yıllarındaki sevgilisinin isminin baş harfini dövme yaptırdığını söyleyen Seçkin, "17-18 yaşımdaydım. Erkek arkadaşımın adının baş harfini dövme yaptırmıştım. Evlenmeyi isterken beni terk etti. Dövmesi hâlâ duruyor. Ama artık sildireceğim. O dönem büyük travma yaşadım." dedi.

"ÇOCUK İSTİYORUM AMA HAZIR DEĞİLİM"

2021 yılında dünyaevine girdiği pilot eşi Çağrı Terlemez ile olan evliliğiyle ilgili konuşan ünlü şarkıcı, "Çağrı'nın tahammül eşiği çok yüksek. Benim gibi bir rahatsızla aynı evde yaşamak çok zor. Kurallarım var. Sabah kalkarım, canım kavga etmek ister. Ama biz 7 yıldır hiç kavga etmedik. Aptal değil, zeki bir kızım. Buna rağmen beni çok iyi yönetiyor. Çocuk istiyorum. Ancak şu an pek hazır değilim." ifadelerini kullandı.

ÖLÜMLE TEHDİT EDİLDİĞİNİ AÇIKLADI

Bir sapığı olduğunu söyleyen Ece Seçkin, "'Kezzap atıp seni yakacağım', 'Kesmeye geliyorum' diye tehdit ediyor. Nereden engellersem engelleyeyim o bir şekilde beni buluyor" diye konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!