banner2

Ebru Şallı eşi Uğur Akkuş'tan şiddet gördüğünü yalanlamıştı! Görgü tanığı ortaya çıktı, anlattıkları dehşete düşürdü

Ünlü manken Ebru Şallı'nın eşi Uğur Akkuş'tan trafikte fiziksel şiddet gördüğü iddia edilmişti. Şallı ise sosyal medyadan yayınladığı açıklamada iddiaları kesin bir dille yalanlamıştı. Ortaya çıkan görgü tanığı yaşananları anlattı.

Magazin 24.10.2022, 19:00 24.10.2022, 19:20
Abone ol
Ebru Şallı eşi Uğur Akkuş'tan şiddet gördüğünü yalanlamıştı! Görgü tanığı ortaya çıktı, anlattıkları dehşete düşürdü

Ebru Şallı, eşi Uğur Akkuş'tan şiddet gördüğü iddiasıyla gündeme geldi. Ünlü mankenin araçta eşiyle tartıştığı ve fiziksel şiddet gördüğü öne sürüldü. Şallı'nın ise karakolda "O benim kocam" diyerek şikayetçi olmadığı iddia edildi. Ancak çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan manken, iddiaları kesin bir dille yalanladı. 

Ebru Şallı'nın şiddet gördüğüne tanık olan bir kadın, TV8'de ekrana gelen 2. Sayfa programına telefonla bağlanarak olayı anbean anlattı.

"HEM SÖZLÜ ŞİDDET HEM DARP VARDI"

Görgü tanığı, canlı yayında şöyle konuştu:

"Emirgan'dan Beşiktaş'a doğru giderken trafikte kaldık ve bir anda bir çığlık sesi duyduk. Önce çocuk sesidir diye tepki vermedik çığlık sesleri artınca araçta bağıran kişinin bir kadın olduğunu gördük. Kadının inmeye çalıştığını adamın da bir eliyle kadını kapıya sıkıştıracak şekilde ittiğini gördük. Hem sözlü şiddet vardı hem de darp ediyordu. Şiddete dayanamayınca halam araçtan inerek camları yumruklamaya başladı. Araçta çocuk kilidi olduğu için Ebru Şallı kapıyı açamadık.

"GÖĞSÜNE DARBE ALDIĞINI SÖYLEDİ"

Daha sonra babam Uğur Akkuş'un ilerlememesi için direksiyonu aracın önüne kırdı. Etraftan kimse yardım etmedi. Sonra Uğur Akkuş, Ebru Şallı'yı araçtan indirdi. Yanımıza aldığımızda nerede olduğunun farkında bile değildi. Sakinleşmesi için aracımıza aldık ama Ebru Şallı 'taksi çağırarak evime gideyim' dedi. Çok kötü bir durumdaydı. Bir yeriniz acıyor mu diye sorduğumuzda göğsünü göstererek darbe aldığını söyledi, titriyordu.

Bu esnada yoldan geçen ambulansı durdurdular ve Ebru Şallı'yı ambulansa teslim edince kim olduğunu anladık. Ondan önce kim olduğunu bilmiyorduk. Bu esnada eşi olay yerini terk etti. Ben polis çağırdım. Biz polisi beklerken ambulans yetkilileri 'eşi olduğu için şikayetçi olmak istemiyor' dedi. Yardım etmeyi teklif ettiğimizde de annesi ve ablasının geleceğini söyleyerek bize teşekkür etti.

"SUSMASI NORMAL DEĞİL"

İki hafta önce yaşanan olayı basına yansıtma düşüncemiz yoktu. O da eşini şikayet etmeyince saygı duyduk. Baskı ya da tehdit altında olup olmadığını bilmediğimiz için susmak istemedik. Şiddet gören kişi değil, uygulayan kişi utanmalı. Susmasına çok şaşırdım ve paylaşımlarını takip ettim. Yaptığı açıklamaları da kendisinin yazdığını düşünmüyorum. Elleri titreyen ve 'imdat' diye yardım çağrısında bulunan bir kişinin susması normal değil.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!