banner2

Ebru Şallı'dan duygusal paylaşım: 3 yıl önce kaybettiği oğlu Pars'ın doğum gününü böyle kutladı

Ebru Şallı, Nisan 2020'de kaybettiği oğlu Pars Tan'ın doğum gününü, Instagram hesabından paylaştığı duygusal mesajla kutladı...

Magazin 25.09.2023, 13:04 25.09.2023, 13:15
Abone ol
Ebru Şallı'dan duygusal paylaşım: 3 yıl önce kaybettiği oğlu Pars'ın doğum gününü böyle kutladı

Ebru Şallı'nın Harun Tan ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Pars Tan, 2 yıl boyunca lenfoma ile mücadele etmiş ve 16 Nisan 2020'de hayatını kaybetmişti. 

Oğlunun kaybının üzüntüsüyle sarsılan ve zor dönemlerden geçen Ebru Şallı, Pars'ın doğum gününü kendi sosyal medya hesabından kutladı.

'MELEK OĞLUM PONÇİĞİM' 

Her fırsatta oğluna olan özlemini dile getiren Şallıi sosyal medya hesbaından oğlunun fotoğrafını paylaştı.

Şallı, paylaşımının altında; "İyi ki doğdun melek oğlum Ponçiğim 'Tommy'siyle beraber. Seni tarifsiz seviyorum. İyi ki doğurmuşum seni... İyi ki... iyikim... Melek Ponçiğim ben hep seninleyim. 25.09.2010" notunu düştü.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI 

Ebru Şallı, 2019 yılında verdiği bir röportajda; hastalık ile mücadele ettiklerini söylemiş; “Pars’ı halsizlik ve kemik ağrıları nedeniyle doktora götürdük. Yapılan tetkiklerin hemen ardından tedavi süreci başladı.” demişti.

Şallı, katıldığı bir programda oğlunun hastalık sürecini gözyaşları içinde anlatmıştı.

"Tanıyan Pars’tan çok etkilenirdi. 'Bu nasıl bir çocuk' derlerdi. Gerçek bir melekti. Bu hayatta bir melek doğurmuşum ve dokuz yıl bir melek ile yaşamışım."

"Kimseyi kıramaz, azıcık üzüldüğü an onu toparlamaya çalışır, müthiş bir sevgi çıkıyordu içinden. Pars hep başkaydı. Boyun ağrısı üzerine hastaneye gittik."

"Doktorlar bir hafta boyunca çabalamalarına rağmen tam olarak sorunun ne olduğunu bulamadılar, kan tahlillerinin iyi çıkmasına rağmen ağrısında bir değişiklik olmadı. Ultrasonda da çıkmadı."

"MR çekildi, o zaman öğrendik. İlk duyduğunuz an bir annenin ya da babanın dünyasının yıkıldığı an. Çok büyük bir acı. Meğer ağrıları zaman zaman yaşıyormuş ve 'geçer' diye düşünüp söylemiyormuş. İlk defa okulda ağladığı bir an oldu, ağrısı çok fazlaydı. Çok hızlı ilerleyen bir türdü..." diye konuşmuştu. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!