banner2

Ebrar Karakurt'tan İmge'yi rezil eden hareket! Video çekip paylaştı

Bir süre önce kariyerine İtalya'da devam etme kararı alan milli voleybolcu Ebrar Karakurt, İmge ile yaşadığı aşkla çok konuşulmuştu. Karakurt, bir süre önce ayrıldığı sevgilisine küfürlü gönderme yaparak herkesi şoke etti.

Magazin 01.03.2022, 14:21 01.03.2022, 14:45
Abone ol
Ebrar Karakurt'tan İmge'yi rezil eden hareket! Video çekip paylaştı

Milli Voleybolcu Ebrar Karakurt, paylaşımlarıyla ve özel hayatıyla sık sık gündeme geliyor. Karakurt, İmge ile yaşadığı bir dargın bir barışık aşkla adından söz ettiriyor. Ünlü voleybolcunun İtalya'ya gitmesinin ardından ilişkileri çatırdayan çift, geçtiğimiz haftalarda birbirlerine bir şans daha vermişti. Ancak ikili yeniden yollarını ayırdı.

İtalya'daki günlerini takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen Ebrar, ayrıldığı sevgilisine çok konuşulacak bir göndermede bulundu.

"SİZ KİME GÖNDERECEĞİNİZİ BİLİYORSUNUZ"

Karakurt, TikTok hesabından Oğuzhan Uğur'un "Biyolojik Unsur" şarkısıyla bir paylaşım yaptı. Voleybolcu, şarkıda yer alan "Daha iyisini bulacakmışsın ... bulursun" kısmında el hareketi çektiği anları paylaştı. Diğer yandan paylaşımına "Siz kimlere göndereceğinizi biliyorsunuz" notunu yazan Ebrar'ın eski sevgilisi İmge'ye gönderme yaptığı iddia edildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!