Duy Beni'nin Ekim'i Rabia Soytürk'ün eski fotoğrafları ifşa oldu! Estetiksiz hali görenleri hayrete düşürdü

Star TV'nin Duy Beni dizisi son dönemin dikkat çeken yapımları arasında yer alıyor. Dizide Ekim karakterine hayat veren Rabia Soytürk'ün eski fotoğrafları sosyal medyanın gündemine oturdu. Oyuncunun estetiksiz hali görenleri şaşırttı.

Magazin 29.07.2022, 01:47 29.07.2022, 02:00
Abone ol
Duy Beni'nin Ekim'i Rabia Soytürk'ün eski fotoğrafları ifşa oldu! Estetiksiz hali görenleri hayrete düşürdü

Star TV, yaz sezonu için hazırladığı Duy Beni dizisi geçtiğimiz haftalarda izleyicilerin beğenisine sunuldu. İlk bölümden itibaren büyük ses getiren dizi, reytinglerde de iyi bir izlenme oranı elde etmeyi başardı. Dizide en dikkat çeken karakterlerden biri de Ekim oldu.

TRT1Ede Benim Adım Melek dizisinde Defne karakteriyle tanınan Rabia Soytürk, dizideki performansıyla büyük çıkış yakaladı. Daha sonra ise Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Karaca Hatun karakterine hayat verdi.

ESTETİKSİZ HALİ ORTAYA ÇIKTI

Şimdilerde Ekim karakterine hayat veren ve güzelliğiyle adından söz ettiren genç oyuncunun eski fotoğrafları görenleri hayrete düşürdü. Oyuncunun değişimi herkesi şaşırtırken, sosyal medyada da günün en çok konuşulan konularından biri oldu. Soytürk'ün eski ve yeni halini karşılaştıranlar birçok estetik operasyon geçirdiğini iddia etti.

İşte Rabia Soytürk'ün eski hali...

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!