banner2

Dört ay önce görkemli bir düğün yapmıştı: Şeyma Şubaşı Mısırlı eşi Mohammed Alsaloussi'den boşanıyor!

Şeyma Subaşı, Marakeş'te gösterişli bir düğünle Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evlenmişti. Subaşı, sadece dört ay önce evlendiği eşi Alsaloussi'den boşanıyor.

Magazin 26.09.2023, 17:27 26.09.2023, 17:44
Abone ol
Dört ay önce görkemli bir düğün yapmıştı: Şeyma Şubaşı Mısırlı eşi Mohammed Alsaloussi'den boşanıyor!

Ünlü televizyon yapımcısı Acun Ilıcalı'dan 2018 yılında boşanan sosyal medya fenomeni Şeyma Şubaşı, Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile mayıs ayında evlenmişti.

İstanbul'da nikah kıyan çift, daha sonra Fas'ın Marakeş şehrinin büyülü atmosferinde unutulmaz bir düğün yapmıştı. 

PARMAĞINDA YÜZÜK YOK

Evlendikten sonra, sosyal medya paylaşımlarını azaltan Şeyma Şubaşı'nın son paylaşımı olay oldu.

Rami Kütüphanesi'nin bahçesinde çekilen bir videoyu paylaşan Subaşı'nın, parmağında yüzüğünün olmaması gözlerden kaçmadı. 

Şeyma Şubaşı ile Mısırlı milyarderin boşanacağı gündeme geldi.

"MEEDO ÜLKEYİ TERK ETTİ"

Günaydın yazarı Bülent Cankurt, ünlü çiftin ayrılığında boşanma sürecinin resmi olarak başladığını duyururken; haberinde şu ifadelere yer verdi:

“Evliliklerinin ikinci haftasında Tokyo'da balayındayken sorunlar yaşamaya başladığını öğrendiğim çift, iki hafta önce İstanbul'da bir kulüpte ciddi bir tartışma yaşamış ve Meedo ülkeyi terk etmiş. Geçen hafta da boşanma protokolü imzalayıp mahkemeye başvurmuşlar. Protokol imzaladıkları için ilk celsede boşanacaklar.”

1 YIL SINIRINA TAKILDILAR

Anlaşmalı boşanmak isteyen ünlü çift, henüz dört aylık evli oldukları için; yasalarda belirlenen “eşlerin resmi nikah tarihlerinden itibaren 1 yılın dolması gerekmektedir” hükmü engeliyle karşı karşıya kaldı.

Boşanma ve mal paylaşımı için Beykoz Aile Mahkemesi’ne başvuran çiftin yayın yasağı talebi mahkeme tarafından kabul edildi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!