Doğuş'tan şoke eden ahlaksız teklif itirafı! 'Eşim de oradaydı'

Şarkıcı Doğuş, TV8'de ekrana gelen magazin programı 2. Sayfa'nın canlı yayın konuğu oldu. Evliliği hakkında samimi açıklamalarda bulunan şarkıcı, bir konseri sırasında kendisine ahlaksız teklifte bulunulduğunu söyledi.

Magazin 23.05.2022, 13:19 23.05.2022, 15:34
Abone ol
Doğuş'tan şoke eden ahlaksız teklif itirafı! 'Eşim de oradaydı'

"Gamsız", "Bunun Adına Yürek Derler", "Ben Sensiz Ne Yaparım" gibi şarkılarla bir döneme damgasını vuran Doğuş, geçtiğimiz haftalarda yeni imajıyla gündeme gelmişti. Çıkardığı albümlerle geniş bir hayran kitlesine sahip olan şarkıcının yeni imajı Peaky Blinders dizisindeki Thomas Shelby karakterine benzetilmişti.

Doğuş, TV8'de ekrana gelen 2. Sayfa programına konuk oldu. Sevilen şarkıcı, canlı yayında özel hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

"DOĞUŞ RAHAT DURMAZ DEDİLER"

2014 yılında Azerbaycanlı sunucu Hoşkedem Hidayetkızı ile nikah masasına oturan ve mutlu bir evliliği olan Doğuş, "Aile önemli, düzen önemli. Ben hiçbir zaman düzensiz olmadım. Erken yatar erken kalkarım, bunlar çok önemli. Yememe içmeme çok önem verimi. 'Doğuş rahat durmaz iki yıla boşanır' diyenler vardı. Çocuklarım oldu, 'Çocuklar bir yaşına gelince boşanır' dediler. Çocuklar altı yaşına girdiler, herhalde artık demiyorlardır. Eğer burada konser veya bir proje varsa işlerimi hallediyorum, 1-2 gün dinlendikten sonra Azerbaycan'a gidiyorum" diye konuştu.

"EŞİM ORADAYKEN AHLAKSIZ TEKLİF YAPILDI"

48 yaşındaki şarkıcı, "Sen buradayken eşinin aklı kalıyor mu? Kıskançlıklar oluyor mu?" sorusuna şöyle cevap verdi:

"Kalıyor tabii, karşılıklı. Benim de aklım onda kalıyor. İlk dönemler kıskançlık oluyordu ama artık oturdu. Sekiz yılı geçtik. Biri bir şey istiyorsa alyans durdurmuyor. Eşim bana gelen tekliflerden birine denk geldi. Ben sahnedeyken seyircilerinden biri bir cümle kullandı, bütün orkestra sustu. Eşim de orada, en kötüsü o. Ahlaksız teklif durumu oldu, açık açık bağırdı. Eşim bana baktı, güldü. Sonra ben de güldüm. Alyansımı gösterdim, ne yapayım!"

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!