Disney Plus lansmanında olay! Can Yaman ve gazeteciler arasında gerginlik çıktı 'Çekmek istemiyoruz'

Dün itibarıyla Türkiye'de yayın hizmeti vermeye başlayan Disney Plus'ın lansmanı gerçekleştirildi. Geceye katılan Can Yaman ve gazeteciler arasında gerginlik çıktı. Basın mensuplarının Can Yaman'ın selamını almaması sosyal medyada büyük ses getirdi.

Magazin 15.06.2022, 09:47 15.06.2022, 11:17
Abone ol

Disney'in dijital yayın platformu Disney Plus, 14 Haziran itibarıyla Türkiye'de yayına başladı. Platformun lansmanı önceki akşam gerçekleştirildi. Geceye Aslı Enver, Pınar Deniz, Dilan Çiçek Deniz, Didem Soydan, Alina Boz, Eda Ece, Engin Akyürek, Can Yaman, Oğuzhan Koç gibi birçok ünlü isim katıldı. Geceye Can Yaman ve magazin muhabirleri arasında yaşanan olay damgasını vurdu.

"CAN YAMAN'I ÇEKMEK İSTEMEDİK"

Oyunculuk kariyerine bir süredir İtalya'da devam eden ve geniş hayran kitlesiyle sıkça konuşulan Can Yaman, bir muhabire selam verdi ancak karşılık alamadı. Oyuncunun Türk basını tarafından ilgi görmemesi ve muhabirle yaşanan o anlar sosyal medyada çok konuşuldu.

Magazin muhabiri sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Bana selam verdi ben almadım kendisini Türk basını olarak çekmek istemedik ve gitmek zorunda kaldı" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!