Disney Plus Atatürk dizisi Aras Bulut İynemli'ye servet kazandıracak! Bölüm başı ücreti hayrete düşürdü

Disney Plus'ın Cumhuriyet'in 100. yılına özel hazırladığı Atatürk dizisinde oyuncu kadrosu yavaş yavaş netleşirken, bu isimlerin alacakları ücretler de belli oldu. Dizide Atatürk karakterini canlandıracak olan Aras Bulut İynemli'nin bölüm başı alacağı ücret dudak uçuklattı.

Magazin 16.05.2022, 10:30 16.05.2022, 11:53
Abone ol
Disney Plus Atatürk dizisi Aras Bulut İynemli'ye servet kazandıracak! Bölüm başı ücreti hayrete düşürdü

Disney Plus, 14 Haziran'da yayın hayatına başlamaya hazırlanıyor. Platformun merakla beklenen projelerinden Atatürk dizisinin hazırlıkları da devam ediyor. Cumhuriyet'in 100. yılına özel hazırlanan dizinin oyuncu kadrosu da yavaş yavaş şekilleniyor.

Dizinin kadrosuna Songül Öden, Mehmet Günsür, Bertan Asllani, Berk Cankat ve son olarak Sarp Akkaya dahil olmuştu. Songül Öden Zübeyde Hanım'ı, Mehmet Günsür Ali Rıza Bey'i, Bertan Asllani Ali Fethi Okyar'ı, Berk Cankat Ali Fuat Cebesoy'u, Sarp Akkaya ise Enver Paşa'yı canlandıracak. 

ATATÜRK ROLÜYLE MİLYONLAR KAZANACAK

7. Koğuştaki Mucize filminin yönetmeni Mehmet Ada Öztekin tarafından çekilecek olan Atatürk dizisinde Aras Bulut İynemli'nin bölüm başına alacağı ücret ortaya çıktı. İynemli'nin bölüm başına 700 bin TL alacağı iddia edildi. Dizi bittiğinde başarılı oyuncu 4 milyondan fazla bir kazanç elde etmiş olacak.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!