banner2

Dilan Çıtak'tan düğünüyle ilgili şaşırtan itiraf! Kırgınlığını açıkladı: Yüz yüze gelirsek her şeyi söyleyeceğim

İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, geçtiğimiz haftalarda Levent Dörter ile dünyaevine girdi. Düğün sonrası ilk kez görüntülenen şarkıcı, "Düğünüme gelmeyen bazı dostlarıma çok kırgınım" dedi.

Magazin 02.11.2022, 20:14 02.11.2022, 20:43
Abone ol
Dilan Çıtak'tan düğünüyle ilgili şaşırtan itiraf! Kırgınlığını açıkladı: Yüz yüze gelirsek her şeyi söyleyeceğim

Türkücü İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, 8 yıldır birliktelik yaşadığı Levent Dörter ile geçtiğimiz haftalarda nikah masasına oturdu. İkili, düğün sonrası ilk kez görüntülendi.

Ünlü çift, önceki akşam Nişantaşı'nda objektiflere yansıdı. Muhabirlerle ayaküstü sohbet eden Çıtak, "Düğün o kadar akıcı geçti ki o güne dair hiçbir şey hatırlamıyoruz. Heyecanla düğün videolarını bekliyoruz. Evlendik mi yoksa evlenmedik mi anlamış değiliz. 'Acaba geçen hafta evlenenler arkadaşımız mıydı?' diyoruz" diye konuştu.

"BENİ ÇOK KİLOLU ÇEKMİŞSİNİZ"

Evlendikten sonra ilk bir hafta depresyona girdiğini söyleyen Çıtak, nedeniyle ilgili ise "Bu arada size ufak bir sitemim olacak. Beni çok kilolu çekmişsiniz. Kıyafetim hakkında yapılan eleştirilerde hiç hoş değildi" ifadelerini kullandı.

"BABAM ÇOCUKLARINI AYIRMAZ"

İbrahim Tatlıses'in kendisine taktığı altın kemer hakkında konuşan Çıtak, "Babam kendine yakışanı yaptı ve bizi onore etti. Babam çocuklarını ayırmaz" dedi. Düğünüyle ilgili itirafta bulunan şarkıcı, "Düğünüme gelmeyen bazı dostlarıma yüz yüze geldiğimizde sitemlerimi ileteceğim. Onlara çok kırıldım" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!