banner2

Dilan Çiçek Deniz'in düğün tarihi belli oldu mu? 'Hazırlıksız yakalandım'

Dilan Çiçek Deniz, bir süredir İzlandalı yönetmen Thor Saevarsson ile aşk yaşıyor. Oyuncu, dün akşam sevgilisinden sürpriz bir evlilik teklifi aldı. Deniz, basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Magazin 10.12.2021, 11:28 10.12.2021, 11:41
Abone ol
Dilan Çiçek Deniz'in düğün tarihi belli oldu mu? 'Hazırlıksız yakalandım'

Çukur dizisiyle yıldızı parlayan, Yarım Kalan Aşklar, Alev Alev gibi yapımlarda rol alan Dilan Çiçek Deniz, oyunculuk performansının yanı sıra özel hayatıyla da adından söz ettiriyor. Bir süredir İzlandalı yönetmen Thor Saevarsson ile aşk yaşayan oyuncu, dün köprüde evlilik teklifi aldı. Deniz, Boğaz Köprüsü'nde sevgilisine 'Evet' dedi.

Çift, evlilik teklifi sonrası Arnavutköy'de bir mekanda kutlama yemeği yedi. İkili, mekan çıkışı basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"HALA ŞOKTAYIM"

Evlilik teklifiyle ilgili konuşan Deniz, "Çok hazırlıksız yakalandım. Çok mutluyum, hala şoktayım. Köprü üstünde evlilik teklifi yapmasının nedeni; benim Asya'da, onun Avrupa'da olması. Onun için böyle bir sürpriz yapmış." diye konuştu.

"DÜĞÜN TARİHİ BELLİ DEĞİL"

Gazetecilerin ne zaman evlenecekleri sorusuna cevap veren oyuncu, "Daha belli değil, hayırlısı... Zaten belli olursa siz öğrenirsiniz." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!