banner2

Deniz Çakır sevgilisiyle yakalandı, kameraları görünce elini bıraktı!

Yaprak Dökümü'nde canlandırdığı Ferhunde karakteriyle hafızalara kazınan Deniz Çakır, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi. Konsere sevgilisi Bilgehan Baykal ile el ele gelen oyuncu, gazetecileri görünce panikleyerek arasına mesafe koydu.

Magazin 30.04.2022, 10:29 30.04.2022, 11:48
Abone ol
Deniz Çakır sevgilisiyle yakalandı, kameraları görünce elini bıraktı!

Şimdilerde GAİN platformunda yayınlanacak 'Aslında Özgürsün' dizisinde rol alan Deniz Çakır, önceki gün Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda gerçekleşen Batsheva Ensemble dans gösterisini izlemeye gitti. Çakır, konsere sevgilisi Bilgehan Baykal ile katıldı. İkili, konser salonundan el ele çıktı.

Kameraları karşısında görünce panikleyen çift, ellerini bırakıp birbirinden uzaklaştı. Çakır, ilişkisiyle ilgili sorulara "Her şey yolunda" diyerek yanıt verdi. Oyuncu, evlilik sorularına ise gülmekle yetindi.

Deniz Çakır ve Bilgehan Baykal, Şubat ayında da Kuruçeşme'de objektiflere yansımıştı. Oyuncu, "Hayırlı olsun Deniz Hanım, beyefendi kim?" sorusuna "Daha sonra 'Hayırlı olsun' dersiniz, acelemiz var. Artık hayırlı olsun mu dersiniz, ne derseniz deyin" diye cevap vermişti.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!