Yandex Metrica

Sitede Ara

Demet Şener ile İbrahim Kutluay küslüğü bitti! Barıştılar

Demet Şener ile İbrahim Kutluay küslüğü bitti! Barıştılar

Beş yıldır birbirleriyle konuşmayan İbrahim Kutluay ve Demet Şener küslüğü bitti. Oğulları Ömer'in düşüp kafasını yarması sonucu barışan ikili, ilk kez bir araya geldi.

Magazin

10.02.2024, 02:59

2005 yılında dünya evine giren manken Demet Şener ve eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay'ın evliliği 2018 yılında ihanet yüzünden sonlanmıştı. Boşandıktan sonra birbirleri hakkında söylemediklerini bırakmayan eski eşler barıştı.

İkilinin barışmasına neden olan olay ise oğulları Ömer'in tatilde geçirdiği kaza oldu. Çocuklarıyla birlikte 15 günlük Çeşme tatiline çıkan İbrahim Kutluay, Ömer'in geçirdiği kaza sonrası ilk olarak eski eşini aradı. 

YEMEĞE DAVET ETTİ

Haberi alan ve büyük panik yaşayan Demet Şener, çocuklarının İstanbul'a dönmesini istedi. Ömer'e İzmir'de yapılan ilk müdahalenin ardından çocuklarıyla birlikte İstanbul'a dönen İbrahim Kutluay, Şener'i yemeğe davet etti.

Beş yıllık küslüğün ardından eski eşler İstinye Park'taki Zuma'da ilk kez karşı karşıya geldi. Eski çift, oğulları için kızgınlıklarını kenara bıraktı.

KEYİFLER YERİNDE 

Hürriyet'in haberine göre, bisiklete binen ablasının peşinden koşarken düşen ve başına dikiş atılan Ömer'in durumunun iyi olduğu öğrenildi. Eski eşlerin de küslüğün bitmesinin ardından keyiflerinin yerinde olduğu konuşuluyor.

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading