banner2

Demet Özdemir'in makyajsız ve Photoshop'suz hali görenleri şoke etti! İşte Demet Özdemir'in gündem olan fotoğrafı

Demet Özdemir, sosyal medya hesaplarında paylaştığı her fotoğrafı büyük bir beğeni seliyle karşılayan bir isim olarak tanınıyor. Son zamanlarda ise Özdemir'in makyajsız ve filtresiz doğal hali gündemin odağında.

Magazin 05.09.2023, 10:54 05.09.2023, 11:40
Abone ol
Demet Özdemir'in makyajsız ve Photoshop'suz hali görenleri şoke etti! İşte Demet Özdemir'in gündem olan fotoğrafı

Şarkıcı ve oyuncu Oğuzhan Koç ile yaşadığı ayrılık uzun bir süre boyunca gündemi meşgul eden Demet Özdemir, kariyeri ve sosyal medya paylaşımlarıyla sürekli konuşulan bir isim olarak öne çıkıyor.

ULUSLARARASI EN İYİ OYUNCU ÖDÜLÜNÜ KAZANDI

Venedik Film Festivali'nin 21. kez düzenlenen Kineo Ödül Töreni'nde "Uluslararası En İyi Oyuncu" ödülünü kazanan Demet Özdemir, bu başarısıyla da sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

INSTAGRAM HESABINDAN PAYLAŞTI

Ödül törenine katılan Demet Özdemir, dünyaca ünlü bir markanın yırtmaçlı siyah elbisesini tercih etti. Ödülünü kabul etmeden önce Venedik'in sokaklarında ve gondolunda ünlü Fransız fotoğraf sanatçısı Nicolas Gerardin ile pozlar veren ünlü isim, bu özel anları Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

MAKYAJSIZ HALİ VİRAL OLDU

Fotoğrafların ardından Demet Özdemir'in makyajsız ve photoshop kullanılmadan doğal halinin gündeme gelmesi büyük ilgi gördü.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!