banner2

Deha Bilimlier ile Gülşah Saraçoğlu yasak aşk mı yaşıyor? 'Bir görüntü olduğu söyleniyor'

Şarkıcı Deha Bilimlier'in eşini modacı Gülşah Saraçoğlu ile aldattığı iddia edildi. 2. Sayfa programına bağlanan Deha ve Gülşah Saraçoğlu açıklamada bulundu.

Magazin 30.12.2021, 11:59 30.12.2021, 12:17
Abone ol
Deha Bilimlier ile Gülşah Saraçoğlu yasak aşk mı yaşıyor? 'Bir görüntü olduğu söyleniyor'

Deha Bilimlier'in eşini modacı Gülşah Saraçoğlu ile aldattığı iddiası magazin gündeminde bomba etkisi yarattı. 2. Sayfa canlı yayınına bağlanan Bilimlier, çıkan haberlere isyan etti.

"GÜLŞAH'LA PROBLEMİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM"

Evli ve üç çocuklu olduğunu belirten Deha, "İstanbul'daki herkes beni dinlemeye gelir. Benim bu taraflarda bezim yok hepiniz bilirsiniz. Gülşah Saraçoğlu da beni dinlemeye gelir. Önde oturuyordu, mikrofon uzattım sahneme çıktı... Arkadaşım o benim." dedi.

"Anlam veremedik böyle bir şeye. Bu iddiayı çıkaranın Gülşah'la bir problemi olduğunu düşünüyorum." şeklinde konuşan Deha, Gülşah Saraçoğlu ile sahne dışında bir araya gelmediklerini ifade etti.

"BU YAPILAN HAİNLİKTİR"

Deha, açıklamasının devamında "Bu bana yapılan bir komplo ve hainliktir. Varsa elinizde bir görüntü yayınlayın kardeşim dedim. Bu haberi ilk duyduğumda güldüm." ifadelerini kullandı.

"GÖRÜNTÜ VARSA YOLLASINLAR"

Canlı yayına bağlanan Gülşah Saraçoğlu ise üzüntüsünü dile getirerek "Deha yıllardır hayatımızda ve çok kıymetli bir ailesi olan bir arkadaşım. Kim bunu neden ortaya attı... Sahneye çıktım hatta o sırada yere düştüm, Tiktok'a düştü. Güldük buna. Bir görüntü olduğu söyleniyor, Allah aşkına bana da yollasınlar." dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!