banner2

Defne Samyeli, kızlarının cesur pozlarıyla ilgili konuştu

Defne Samyeli, kızları Deren ve Derin'in sosyal medyada yaptıkları paylaşımlar hakkında konuştu. Samyeli, "Onlar ne yapacaklarını iyi biliyorlar" dedi.

Magazin 16.10.2021, 15:11 16.10.2021, 15:21
Abone ol
Defne Samyeli, kızlarının cesur pozlarıyla ilgili konuştu

Koronavirüsü atlattıktan sonra sahnelere dönüş yapan Defne Samyeli, geçtiğimiz gün Bebek'te bir restoranda yemek yerken görüntülendi. Samyeli, mekan çıkışında gazetecilerle ayaküstü sohbet etti. 

"DEKOLTEYİ SEVİYORUM"

Sahne alırken giydiği kıyafetlere ilişkin konuşan Samyeli, "Dekolteyi seviyorum, sahne de kaldırıyor. Sahnede yakışanı giymeye çalışıyorum." dedi.

"ONLAR NE YAPACAKLARINI İYİ BİLİYORLAR"

Defne Samyeli'nin kendisi kadar kızları da gündemden düşmüyor. Samyeli, Deren ve Derin Talu'nun sosyal medyada paylaştığı pozlar hakkında konuştu. Kızlarının kamera önünde doğmaları nedeniyle dikkat çektiklerini söyleyen Samyeli, "Benden miras kalan ün için onları kısıtlayamam, sonuçta onlar da birer birey. Tüm yaşıtlarının fotoğrafları aynı. Hepimizin sorunu olan 'elalem ne der?' bu üç kelimeden nefret ediyorum. Kendim yapmıyorum, çocuklarıma da bunu yapmıyorum. Ne giymek istiyorlarsa, onu giyebilirler.

Çocuklarıma karşı sorumluluklarımı biliyorum, onlar da ne yapacaklarını iyi biliyorlar. Hepimiz kırmızı çizgilerimizi biliyoruz." ifadelerini kullandı.

"DAVADAN ANLAŞARAK GERİ ÇEKİLDİK"

Geçtiğimiz aylarda kira nedeniyle ev sahibiyle mahkemelik olan Defne Samyeli, başka bir eve taşınacak. Konuyla ilgili açıklama yapan Samyeli, şu ifadeleri kullandı:

"Şükür ki ev konusunu çözdüm. Yakın zamanda yeni evimi buldum, artık rahatladım. Aramızdaki davalarımız sonuçlandı, anlaşarak geri çektik. Kısaca aramızda sulh yaptık. Şu anda eve taşınma aşamasındayım."

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!