Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek boşanamıyor! Evlilikte 500 bin Euro krizi

Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek, geçtiğimiz aylarda boşanma kararı almıştı. Ancak tazminatta anlaşamayan çift, boşanma davası açamadı.

Magazin 06.12.2021, 09:09 06.12.2021, 15:22
Abone ol
Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek boşanamıyor! Evlilikte 500 bin Euro krizi

Masterchef'in sevilen jüri üyelerinden Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek 2012 yılında nikah masasına oturmuş, 2013'te ise oğulları Zeno'yu kucaklarına almıştı. Geçtiğimiz yaz tatilinden sonra boşanma kararı alan çiftten İtalyan şef, Etiler'deki evinden taşınarak ayrı bir eve çıkmıştı.

Çıkan haberlerin ardından çift, sosyal medya hesaplarında yaptıkları açıklama ile iddiaları doğrulamıştı. Ancak çiftin boşanması henüz gerçekleşmedi.

Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre ikili, henüz anlaşamadığı için boşanma davası açılmadı. Boşanma protokolü üzerinde anlaşamayan çiftin tazminat konusunda kriz yaşadığı belirtiliyor. Danilo Zanna'nın 9 yıllık eşine Etiler'deki evi, oğulları Zeno Tibet'in velayetini, eğitim masraflarını ve ayda 20 bin TL nafakanın yanı sıra 500 bin Euro boşanma tazminatı vermeyi teklif ettiği öğrenildi.

Tuğçe Demirbilek'in ise bu teklifi kabul etmediği, boşanma tazminatı olarak İtalyan şeften 1 milyon Euro tazminat talep ettiği aktarıldı. Zanna'nın rakamı fazla bulması ve 500 bin Euro'da ısrar etmesi nedeniyle protokolün tıkandığı ve boşanma davası açılamadığı belirtildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!