DOLAR
13.69 1.51
EURO
15.55 2.21
ALTIN
785.90 1.49
BIST
2,004.55 1.19

Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek barıştı mı? Dikkat çeken detay

Masterchef jüri üyesi Danilo Zanna ve eşi Tuğçe Demirbilek boşanma kararı almıştı. Ancak boşanma haberlerinden sonra barıştıkları iddiası gündeme geldi.

Magazin 24.11.2021, 15:18 24.11.2021, 15:47
Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek barıştı mı? Dikkat çeken detay

TV8'in ilgiyle izlenen yarışması Masterchef Türkiye'de uzun süredir jüri koltuğunda oturan Danilo Zanna, geçtiğimiz günlerde üzücü bir haberle gündeme gelmişti. Ünlü şefin 9 yıllık eşi Tuğçe Demirbilek ile boşanacağı öne sürüldü.

Konuyla ilgili açıklama yapan çift, "Son zamanlarda yaşadığımız bazı fikir ayrılıklarını çözüme ulaştıramadığımız için ayrılık kararı aldığımız doğru. Başta Zeno Tibet'in sonra bizlerin yıpranmaması adına basın mensuplarından hassasiyet rica ediyoruz." ifadelerini kullanmıştı.

Boşanma haberinin ardından Danilo Zanna'nın aldattığı iddia edilmiş, Tuğçe Demirbilek'ten sosyal medyada imalı bir paylaşım gelmişti. Demirbilek ise "Kimseye göndermede bulunmadım." demişti.

Tuğçe Demirbilek'in sosyal medya hesabında soyismini hala değiştirmemiş olması dikkat çekti. Birçok kullanıcı "Soyisminiz hala zanna, bir umut var gibi", "Çok güzel bir çiftsiniz", "Bir şans daha verin" şeklinde yorumlar yapıldı.

Danilo Zanna ve Tuğçe Demirbilek'in boşanma kararlarından vazgeçip vazgeçmediği ise şimdilik bilinmiyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!