Yandex Metrica

Sitede Ara

Damla Ersubaşı’dan itiraf geldi! Tek sorunumuz Mustafa’nın öfkesi ve siniri

Damla Ersubaşı’dan itiraf geldi! Tek sorunumuz Mustafa’nın öfkesi ve siniri

Damla Ersubaşı’dan itiraf geldi! Tek sorunumuz Mustafa’nın öfkesi ve siniri! İşte haberin detayları…

Magazin

23.01.2024, 18:28

Bir süredir eski eşi Mustafa Can Keser ile barıştığı iddia edilen ve her seferinde bu haberleri yalanlayan Damla Ersubaşı, geçtiğimiz yıl eylül ayında boşandığı Keser'i affetti. Güzel oyuncu, barıştıklarını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.

'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı 'Tuğçe' karakteriyle tanınan Damla Ersubaşı, 2016 yılında Mustafa Can Keser ile nikah masasına oturmuştu. Zehra ve Zeynep Nisa adında iki kızları olan çift, geçtiğimiz sene anlaşmalı olarak yollarını ayırmıştı. Sık sık kızları için bir araya gelen ve son dönemde yaptıkları paylaşımlarla kafa karıştıran 28 yaşındaki Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser (33), aralarındaki buzları eriterek; ilişkilerine bir şans daha verdi.

"ÇİFT TERAPİSİNE GİDİYORUZ"

Son olarak Damla Ersubaşı sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Ersubaşı şunları söyledi; “ Tanımadan sevdiğim tanımadan derdimi paylaştığım bir sürü güzel insan biriktirdim ben burada. Mesela bu işimi kurdum ya sizin sayenizde hakkınızı ödeyemem çünkü bana güvendiniz bu benim için çok büyük başarı emin olun en büyük kazanç. Elimden geldiğince de sizinle konuşmaya çalışıyorum çünkü bunu bende istiyorum insan insana lazım neticede. Kızlarımın babası hayatımda en çok kıymet verdiğim insanların başında gelen minik kuşum. Birlikte tekrardan bir yola çıktık ve bu süreçte ikimizde birbirimize saygı duymayı önem vermeyi öğrendik. Hiçbir hata ve yanlış tek taraflı değildir. Bizim Mustafa ile anlaşamadığımız en büyük hatta şuanda baktığımda tek sorunumuz Mustafa’nın öfkesi ve siniriymiş. Şu anda ikimizde çift terapisine gidiyoruz ve çok mutluyuz.”

Habere Tepki Ver

0

0

0

0

0

0

0

0


Bakmadan Geçme

Tümünü Gör ››

Loading