banner2

CZN Burak ile babası kavga mı etti? CZN Burak babası ne iş yapıyor, davaları sonuçlandı mı?

CZN Burak ile babası arasında yaşananlar ve dava süreci merak konusu oldu. CZN Burak, ünlü bir içerik üretici ve sosyal medya fenomenidir. Ancak, CZN Burak ve babası hakkında kentsel sit alanında izinsiz inşaat yaptıkları iddiasıyla bir dava açılmıştı. Peki CZN Burak ile babası kavga mı etti? CZN Burak babası ne iş yapıyor, davaları sonuçlandı mı?

Magazin 16.11.2023, 16:19 16.11.2023, 16:19
Abone ol
CZN Burak ile babası kavga mı etti? CZN Burak babası ne iş yapıyor, davaları sonuçlandı mı?

CZN Burak lakaplı Muhammed Burak Özdemir ve babası İsmail Özdemir arasındaki olaylar ve davalar gündemi meşgul ediyor. İstanbul'da CZN Burak olarak bilinen fenomen işletmeci Muhammed Burak Özdemir ve babası İsmail Özdemir'in arasındaki gelişmeler merak konusu oldu. CZN Burak'ın babası İsmail Özdemir'in mesleği ve kimliği, kamuoyunun dikkatini çekiyor. Bu durum, sosyal medya fenomeninin özel hayatına dair detayları araştıranların ilgisini çekiyor. Olayla ilgili güncel gelişmeler ve dava sonuçları takip edilmeye devam ediyor. Peki CZN Burak ile babası kavga mı etti? CZN Burak babası ne iş yapıyor, davaları sonuçlandı mı?

CZN BURAK İLE BABASI KAVGA MI ETTİ?

CZN Burak lakaplı Muhammed Burak Özdemir ile babası İsmail Özdemir'in, kentsel sit alanı içerisinde izinsiz inşaat yaptıkları iddiasıyla ilgili davaları devam ediyor. Her iki ismin 5'er yıla kadar hapis cezası talebiyle yargılandığı dava, kamuoyunda geniş yankı buldu. İddiaların mahkeme süreci üzerindeki etkisi ve davanın sonuçları merak ediliyor. CZN Burak ve babası hakkındaki hukuki gelişmeler yakından takip edilmeye devam ediyor. Hakim karşısına çıkan Özdemir, şu şekilde konuştu, "Benim tadilata ilişkin herhangi bir eylemim yoktur"

CZN BURAK BABASI İLE DAVASI NE DURUMDA?

İstanbul'da CZN Burak lakabıyla tanınan fenomen işletmeci Muhammed Burak Özdemir ve babası İsmail Özdemir, 'Kentsel Sit Alanı' içerisinde izinsiz inşaat yaptıkları iddiasıyla 5'er yıla kadar hapis cezası talebiyle mahkemeye çıkarıldı. Duruşma, İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşti, tutuksuz sanık Muhammed Burak Özdemir ve avukatları duruşmada hazır bulundu. Davanın detayları ve süreci merakla bekleniyor.

CZN BURAK BABASI NE İŞ YAPIYOR?

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından hazırlanan iddianamede, izinsiz inşaat faaliyetine dair gelen ihbar sonrasında yapılan incelemede, şikayete konu alana girilemediği, ancak dışarıdan yapılan incelemede yapının hala inşaat halinde olduğu ve uygulamanın tamamlanmadığı tespit edildi. İddianamede, alandaki çalışmalara dair izin belgesine rastlanmamış ve söz konusu taşınmazın 2019 görünümünden farklılaşan uygulamalara ilişkin suç duyurusu üzerine Muhammed Burak Özdemir ve İsmail Özdemir hakkında soruşturma başlatıldığı ifade edildi. İddianamede, şüphelilere "2863 sayılı Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma Kanunu'na muhalefet" suçundan 2 ila 5 yıl arasında değişen hapis cezası talep ediliyor. metni özgünleştir.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!