banner2

Çöp Adam dizisi yeni bölüm yayınlandı mı? Berrin evliliğini kurtarmak için neler yaptı?

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Çöp Adam bu akşam yeni bölümüyle yayına geliyor. 11. bölümde Berrin'in Tamer'le evliliğini kurtarmak için neler yapacağı merak ediliyor.

Magazin 22.02.2023, 21:27
Abone ol
Çöp Adam dizisi yeni bölüm yayınlandı mı? Berrin evliliğini kurtarmak için neler yaptı?

Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Elçin Sangu’nun yer aldığı Çöp Adam, yeni bölümüyle bu akşam yayınlanıyor.

Çöp Adam, Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek Melek Gençoğlu ve Su Ersöz tarafından kaleme alınıyor.

Yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği Çöp Adam’ın yönetmen koltuğunda ise Çağrı Vila Lostuvalı bulunuyor.

Sevilen dizi Çöp Adam’ın onuncu bölümünde Peri’nin ani ayrılık kararıyla sarsılan Tamer, durumu kabul etmek istemez. Aşkları yeni bir sınavdan geçerken ikisi de ayrı ayrı acı çekmektedirler. Tamer Peri’yi geri döndürmek için çaba sarf ederken, Peri’nin Tamer’in aşkını ispat etmesine ihtiyacı vardır.

TAMER'İ ZOR GÜNLER BEKLİYOR

Ahu’nun Peri’ye yaptığı teklifi öğrenen Tamer, durumu Berrin’le paylaşır. Ablasının gerçek yüzünü yavaş yavaş görmeye başlayan Berrin ipleri koparma noktasına getirir. Selim’in de sabrını taşıran Ahu bir anda yalnızlığıyla baş başa kalır.

Tamer Peri kendisinden vazgeçtiğini düşünürken, Peri bir sürprizle ona geri dönmeyi planlamaktadır. Ancak evliliğini kurtarmak için kolları sıvayan Berrin’in başlattığı savaştan geri çekilmeye hiç niyeti yoktur. İki kadının mücadelesi Tamer’e her zamankinden daha zor günler yaşatacaktır.

Dizide Sedef Avcı, Füsun Demirel, Salih Kalyon, Elçin Afacan, Ali Yoğurtçuoğlu, Hülya Şen, Cankat Aydos, Büşra Çam, Şeyda Terzioğlu, Gülizar Nisa Uray, Eylül Uğan ve Sinan Albayrak gibi başarılı oyuncular rol alıyor.

Çöp Adam her Çarşamba Star TV’de ekrana geliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!